Apple Watch - унікальний сплав краси та надійності

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Новини Дата створення: 2015-04-06 Перегляди: 954 Коментарі: 0
Apple Watch - унікальний сплав краси та надійності

Найперсональніший продукт від «Apple», що коли-небудь створений.

Нержавіюча краса.


Apple Watch створені із особливих сплавів: нержавіюча сталь та алюміній у двох кольорових рішеннях, а також унікальні сплави 18-каратного жовтого та рожевого золота. Глибока повага до годинникарства стояла у витоків створення Apple Watch. Тому, обираючи матеріали, «Apple» прагнула віддати данину, не лише майстерності минулого, а й - розвитку в цьому напрямку. Все, від золотого сплаву до сапфірового скла, було виконано з безпрецедентною точністю та увагою до деталей, що зробило Apple Watch втіленням класики ХХІ століття.

 

 

 

Неймовірно точний хронометр.


Apple Watch – це, в першу чергу, неймовірно точний годинник, що взаємодіє з iPhone та показує час відповідно із встановленим світовим стандартом, відхиляючись не більше, ніж на 50 мілісекунд. Гаджет уміє усе те, що й часомір, проте функціонує зовсім по-новому. Він працює з Вашими календарями і контактами, та не просто показує час, а інтуїтивно розуміє, яке значення це має для Вас. Тепер Ви можете встигати більше та використовувати кожен момент свого життя по максимуму.

 

На зв’язку, як ніколи.


Проявляйте себе по-новому – цікаво та індивідуально. Відправляйте та отримуйте повідомлення, дзвінки та електронну пошту швидше та ефективніше. Адже з Apple Watch кожна бесіда – це не просто слова на екрані, а справжнє живе спілкування. Близькі люди завжди будуть поруч і Вам навіть не обов’язково використовувати слова. Завдяки функціям Digital Touch на Apple Watch у Вас з’являться нові, захоплюючі та унікальні способи спілкування із іншими власниками розумних годинників від Apple.

Знання примножує здоров’я.


Фітнес – це не тільки біг, велосипед або тренажерна зала, а будь-яка рухома активність протягом усього дня. Тому, розумний годинник Apple Watch відслідковує будь-яку Вашу активність: прогулянку із собакою, підйом сходами або ігри з дітьми, та, навіть, запам’ятовує, скільки часу Ви проводите на ногах, щоб мотивувати Вас у майбутньому, і саме це має значення.
Стільці в бік! Годинник Apple Watch допоможе Вам уникнути сидячого способу життя, розпізнаючи, коли та скільки часу Ви рухались і нагадає про зарядку. Це допоможе Вам покращити здоров’я та вести активний спобіг життя.

Інновації, як не крути.


Щоб користуватись розумним годинником від Apple було так само зручно та надзвичайно просто, як і iPhone або Mac, компанія розробила абсолютно нові способи навігації, введення та вибору, ідеальні для мініатюрного пристрою на Вашому зап’ясті. У цьому полягають унікальні принципи роботи Apple Watch, розроблені у кращих традиціях «Apple».

 

Apple Watch. Кожен знайде свої.


Пристрій, який Ви носите, істотно відрізняється від настільних або кишенькових пристроїв. Це не просто інструмент, це - прояв Вашого смаку. Тому «Apple» створили різні моделі розумних годинників для шанувальників найрізноманітніших стилів, адже важливо не лише, те як працює гаджет, але і те, як він виглядає.

Насолодитися усім спектром функціоналу та неймовірною красою розумного годинника від компанії «Apple» Ви зможете уже цієї весни разом із «9:42»!

Залишити коментар