Чому необхідні додаткові акумулятори для iPhone?

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Новини Дата створення: 2014-10-28 Перегляди: 1109 Коментарі: 0
Чому необхідні додаткові акумулятори для iPhone?

Додаткові акумулятори для iPhone 4 та 5/5S здатні істотно подовжити витривалість Вашого гаджета!

 

Багато людей гідно оцінили такий чудовий гаджет як Apple iPhone, але як і будь-який інший смартфон, він має недолік - швидко закінчується заряд батареї при сильній експлуатації.

Цю проблему вирішить додатковий акумулятор на iPhone, який допоможе в будь-якій непередбаченій ситуації. Виробляють такі аксесуари для iPhone світові фірми. Корисний зовнішній акумулятор для iPhone в походах і відрядженнях, коли розетки немає поряд.

Посвітити собі ввечері шлях до намету, пограти в мобільні ігри на природі та включити музику на смартфоні, підключивши портативну акустичну систему, а на наступний день подзвонити кому треба з айфона, який не розрядився. Скажете «мрія»? Ні, це можливо, якщо купити акумулятор для iPhone підвищеної ємності, такий як, Odoyo POWER+SHELL EX 2200 mAh for iPhone 5/5s.

 

Або відрядження...в роз'їздах на весь день - просто ніколи дійти до розетки або ПК, щоб підзарядити смартфон. Тоді так само необхідно підключити зовнішній акумулятор, який продовжить життя iPhone на кілька годин.

Ваша робота вимагає багатогодинних переговорів і статусний смартфон на ділових зустрічах? А iPhone невчасно розряджається і може до вечора втомитися? Простий портативний акумулятор для Apple iPhone в сумці врятує Ваш імідж та ділові угоди! А для досвідчених споживачів є новинка - можна купити чохол акумулятор для iPhone 4 - Mili Power Spring 4 2000 mAh W-White for iPhone4/4S та iPhone 5/5S - Mophie Juice Pack Air Case White 1700 mAh for iPhone 5.

 

Залишити коментар