Безпровідний роутер Apple AirPort Express New (MC414)

Код товару: 99
4 230грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: MC414
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Компактний і багатофункціональний Wi-Fi роутер Airport Express від компанії Apple. Стильний дизайн, висока продуктивність і ряд функцій, що дозволяють максимально використовувати вашу бездротову мережу.

Налаштувати Airport Express зможе кожен, незалежно від навичок роботи з комп'ютером чи мережами. Крім того, це не займе багато часу. Все це завдяки вбудованій в iOS і OS X Airport-утиліті - інтуїтивно зрозумілій, зручний та надійний. Вам буде потрібно лише підключити станцію до мережі, включити пристрій і слідувати покроковій інструкції по підключенню. Все дійсно просто і швидко. 

Якщо у вашій робочій або домашній мережі більше одного пристрою, то здатність Airport Express підтримувати зв'язок по двох діапазонах Wi-Fi 802.11n буде як не можна до речі. Ніяких конфліктів пристроїв або втрати потужності сигналу. Пристрої автоматично розподіляються по каналам (2.4 ГГц або 5 ГГц), в залежності від типу підтримуваного зв'язку. Виграш в продуктивності видний неозброєним оком. 

Також доступна функція бездротової передачі звуку за допомогою AirPlay. Неважливо в якій частині житла ви знаходитесь - керуйте звуковим потоком без кордонів і проводів. Спробуйте, це зручно. І це ще не все, AirPrint - простий і зручний спосіб роздрукувати документ або зображення на принтері з підтримкою Wi-Fi. 

Ваша бездротова мережа буде рада будь-яким гостям з PC, Mac, iOS і т.д. Повна сумісність і комфортна робота. не дивлячись на це, мережа надійно захищена від інтернет-атак та інших вторгнень в ваш простір та інформацію. Захисний екран включається автоматично, не вимагаючи налаштувань, що дозволяє вам безпечно і впевнено борознити простори інтернету.

Особливості
Вага 240 г
Розміри 98 мм х 98 мм х 23 мм