Безпровідний роутер Apple AirPort Extreme New (ME918)

Код товару: 102
7 896грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: ME918
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Представлена на WWDC '13 новітня базова станція AirPort Extreme, забезпечує високошвидкісний бездротовий доступ до мережі для комп'ютерів Mac, PC і Wi-Fi пристроїв. Найпростіші налаштування в iOS і iOS X і сумісність з будь-яким Wi-Fi-пристроєм.

Створення нової бездротової мережі після підключення кабельного або DSL-модему відбувається в кілька торкань до iOS-пристрою, або так само просто за допомогою вбудованої AirPort-утиліти.

У пристрої шість антен: три з робочим діапазоном 2,4 ГГц і три з діапазоном 5 ГГц. Це дозволяє бездротовим пристроям автоматично підключатися до мережі в оптимальному діапазоні з максимальною продуктивністю. У поєднанні з технологією 802.11ac, що забезпечує супершвидкісне з'єднання і потужний сигнал це дозволяє набагато швидше, і з більшої відстані з'єднуватися з мережею.

AirPort Extreme може перетворити будь-який зовнішній USB-диск в диск для спільної роботи. Всі дані (або навіть принтер) через захищене з'єднання будуть доступні для користувачів.

Вбудований брендмауер захистить вашу локальну мережу, тому ви можете серфити в найвіддаленіших куточках інтернету, не побоюючись за безпеку.

Особливості
Вага 945 г
Розміри 168 × 98 × 98 мм