Монітор Apple Thunderbolt Display (MC914)

Код товару: 107
Відсутній на складі
Виробник Apple
Модель: MC914
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Apple Thunderbolt Display - це величезний 27-дюймовий глянцевий широкоформатний дисплей має кінематографічне співвідношення сторін 16: 9 і розширення 2560 на 1440. Це дає вам більше можливостей для роботи з додатками на вашому MacBook Air і MacBook Pro.

Завдяки вбудованій технології Thunderbolt, монітор Apple 27" Thunderbolt LED Display дозволяє проводити обмін даними між пристроями з безпрецедентною швидкістю.

Технологія вводу/виводу Thunderbolt забезпечує підтримку двох каналів пропускної здатності 10 Гбіт/с в обох напрямках в одному роз'ємі. Тому вона така надшвидкісна і багатоцільова. Можна передавати дані до периферійних пристроїв і назад до 20 разів швидше, ніж за допомогою USB 2.0, і більш ніж в 12 разів швидше, ніж з FireWire 800.

За допомогою одного лише кабелю ви можете підключити свій Mac з підтримкою Thunderbolt до монітора Apple Thunderbolt Display і безмежно розширити його функціонал: 27-дюймовий екран з високим розширенням, якісний звук, FaceTime HD камера, FireWire 800 і порти Gigabit Ethernet. Також порт Thunderbolt можна використовувати для додаткових високопродуктивних периферійних пристроїв, таких як жорсткі диски і відео пристрої. Додатковий порт на самому дисплеї дозволяє підключити другий монітор для розширення робочого простору або інші сумісні пристрої.

Особливості
Вага 10,8 кг
Розміри 49.1 х 20.7 х 65 см