MacBook Pro 13 Space Grey (2016) MLL42

Код товару: 985
41 031грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: MLL42
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

MacBook Pro 13" – це модернізовані ноутбуки Apple, високоякісні та багатофункціональні пристрої, які здатні стати вірними помічниками та надійними інструментами для виконання безлічі задач.

Процесор Intel Core i5 (2,0 ГГц) з двома потужними ядрами працює всередині MacBook Pro і гарантує роботу великої кількості корисних та цікавих додатків.

Нові ноутбуки навіть за умови роботи з інтернетом чи перегляду відео працюють більше 10 годин без необхідності заряджатися.

8 ГБ оперативної пам’яті та накопичувач SSD з 256 Гб – більше ніж достатньо для швидкого функціонування та продуктивної роботи комп’ютера. 

Графічна складова MacBook Pro 13" здивує навіть досвідчених користувачів Apple-техніки. Для ідеальної картинки та якісного відтворення відео в ноутбуці встановлена відеокарта Intel Iris Graphics 540, а діагональ 13 дюймів робить цей MacBook одним із найбільших ноутбуків Apple. Дисплей оновленого MacBook Pro став ще яскравішим, зображення – контрастнішим.

Apple MacBook Pro 13" в кольорі космічний сірий (Space Grey) – втілення стилю та вишуканості. Свій оригінальний дизайн розробники Apple завжди створювали для людей, саме тому MacBook виглядає неперевершено.

Легка взаємодія з ноутбуком здійснюється завдяки новітній операційній системі macOS Sierra.