Медіаприставка Apple TV 4gen 64 GB (MGY52)

Код товару: 639
6 204грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: MLNC2
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

 

У телебачення є майбутнє.

Телевізор - важлива частина нашого життя. Ми збираємося перед екраном із сім'єю або друзями, дивимося кіно, спортивні трансляції і телешоу. Але останнім часом стало помітно, що телебачення ніби зупинилося у розвитку і переживає не найкращі часи. Настав переломний момент. Стало очевидно, що майбутнє телебачення - за додатками. Вони з'являються на наших екранах все частіше і частіше. Apple вирішили піти далі і створили нову платформу - операційну систему tvOS, що дозволяє абсолютно по-новому взаємодіяти з телевізором. Це Apple TV нового покоління, наступний етап розвитку телебачення.

 

Все починається з додатків.

Майбутнє телебачення за додатками. На мобільних пристроях і комп'ютерах Ви давно вже користуєтеся додатками для доступу до найрізноманітніших розваг. Така ж можливість має бути і у Вашій вітальні - прямо на телевізорі. Додатки дозволяють Вам власноруч обирати, що Вам дивитися, де і коли. З Apple TV нового покоління і новою потужною системою tvOS розробники відкривають для глядачів можливості, які перевернуть уявлення про телебачення. Телевізор стане таким же персональним пристроєм, як iPhone або iPad.

 

Повна скринька розваг.​

Фільми з iTunes, від голлівудських блокбастерів до незалежного кіно. Спортивні події та новини. І це далеко не все. Чим більше у Вас додатків, тим ширший вибір.

 

Ігри та програми на телевізорі. Усім вистачить

App Store дебютує на ТБ. Тільки уявіть, які захоплюючі ігри Вас чекають. І додатки, які перевтілять Вашу вітальню у фітнес-студію або аудиторію. Вечірні сімейні ігри теж зміняться завдяки багатокористувацькому інтерфесу. 

 

 

Телевізійний дебют передових технологій.

З появою iPhone і iPad розробники технологій зосередилися на невеликих пристроях, що поміщаються в кишені або сумці. Але прийшов час застосувати нові технології і до телевізора, щоб взаємодіяти з ним було цікавіше і зручніше. З Apple TV нового покоління, операційною системою tvOS, переробленим інтерфейсом і пультом Apple TV Remote з інтерактивною поверхнею телевізор знаходить нове життя.

 

Ви ще не бачили такого телебачення.​

Швидше за все, Ви не сидите впритул до екрану телевізора. Ось чому система управління Apple TV створена так, щоб здавалося, наче Ви взаємодієте безпосередньо з екраном, а не з пультом.

 

 

Кнопки поступаються місцем жестам.

Сенсорні технології назавжди змінили способи взаємодії з телефоном. Прийшов час телевізійного пульта. Прокручуйте, вибирайте і переміщайтеся по екрану свого телевізора, просто змахуючи великим пальцем по інтерактивній поверхні нового Apple TV Remote.
Вона дозволяє використовувати жести змахування і прокрутки, а також переміщатися по екрану і вибирати елементи меню. Вам більше не доведеться нескінченно натискати кнопки зі стрілками, щоб вибрати потрібний пункт зі списку. А перемотування вперед або назад стало більш точним. Замість того, щоб користуватися незручними кнопками, з якими так важко відмотати точно в потрібне місце, можна жестом змахування пересунути повзунок по часовій шкалі і вибрати сцену за допомогою прев’ю. Екран телевізора миттєво реагує на кожен рух пальця по інтерактивній поверхні. Це відбувається настільки природно, що Ви здивуєтеся, як обходилися без цього раніше.

 

 

Особливості
Ємність 64 GB
Apple TV Remote Скляна інтерактивна поверхня, акселерометр і гіроскоп, Bluetooth 4.0 для управління Apple TV, ІЧ-передавач, роз'єм Lightning для зарядки (акумулятор працює кілька місяців без підзарядки при щоденному використанні в стандартному режимі)
Порти та інтерфейси HDMI 1.4, Wi-Fi 802.11ac з технологією MIMO, порт Ethernet 10/100BASE-T, бездротова технологія Bluetooth 4.0, ІЧ-приймач, USB-C для обслуговування та підтримки, вбудоване джерело живлення
Процесор A8 з 64-бітної архітектурою
Формати відео Відео H.264 до 1080p, 60 кадрів/с, високий або основний профіль рівня 4.2 або нижче; Відео H.264, базовий профіль 3.0 або нижче зі звуком AAC-LC до 160 кбіт/с, 48 кГц, стереозвук у форматах .m4v, .mp4 і .mov Відео MPEG-4, до 2,5 Мбіт/с, 640х480 пікселів, 30 кадрів/с, простий профіль зі звуком AAC-LC до 160 кбіт/с, 48 кГц, стереозвук у форматах .m4v, .mp4 і .mov
Формати аудіо HE-AAC (V1), AAC (від 16 до 320 кбіт/с), захищений AAC (для файлів з iTunes Store), MP3 (від 16 до 320 кбіт/с), MP3 VBR, Audible (формати 2, 3 і 4 ), Apple Lossless, AIFF і WAV, Dolby Digital 5.1 і Dolby Digital Plus 7.1
Розміри 33 х 98 х 98 мм; Вага 425 г. Пульт – 124 х 38 х 6.3 мм; Вага 47 г
Комплектація Apple TV, Apple TV Remote, кабель живлення, документація, кабель Lightning/USB