Безпровідний роутер Apple Time Capsule 3TB (ME182)

Код товару: 548
10 293грн
Статус: На складі
Виробник Apple
Модель: ME182
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Автоматичне бездротове резервне копіювання. Налаштували і забули.

AirPort Time Capsule - це високошвидкісна базова станція Wi-Fi і зручний пристрій для бездротового резервного копіювання. Створювати резервні копії даних ще ніколи не було так просто. Налаштуйте його один раз – усе інше AirPort Time Capsule зробить за Вас. AirPort Time Capsule здійснює автоматичне бездротове резервне копіювання з Вашого Mac, працюючи разом з Time Machine в OS X. Вам більше не доведеться побоюватися втрати важливих даних. Кожна фотографія. Кожен файл. Кожна пісня. Зберігаються навіть програми та настройки OS X. AirPort Time Capsule зберігає до 2 ТБ або 3 ТБ даних.

 

 

Було швидко тоді. Тепер ще швидше.

Пристрій AirPort Time Capsule створено для спільної роботи з Time Machine в OS X Leopard або новіших, щоб захистити Ваші дані. Вони ідеально працюють разом. Після першого резервного копіювання створюються копії лише змінених файлів - автоматично, по бездротового зв'язку і у фоновому режимі. Time Machine постійно створює копії всіх даних на Вашому Mac в різних версіях, тому Ви можете легко знайти і відновити попередні версії файлу, папки або навіть всього Вашого Mac. А завдяки новому дизайну та надшвидкісній технології Wi-Fi 802.11ac резервне копіювання на AirPort Time Capsule виконується на 50% швидше, ніж раніше.

Запасний план для Вашого Mac. Всіх Ваших Mac.

У Вас декілька комп'ютерів Mac вдома або на роботі? Пристрій AirPort Time Capsule може копіювати і зберігати файли з усіх Mac у Вашій бездротової мережі. Більше не потрібно підключати зовнішній жорсткий диск кожен раз і до кожного Mac для створення резервної копії. З AirPort Time Capsule роботи у Вас стане менше. Резервне копіювання виконується постійно, автоматично і без проводів.

Місця більш ніж достатньо.

AirPort Time Capsule - це все, що потрібно для резервного копіювання всіх Ваших даних. Жорсткий диск на 2 ТБ або 3 ТБ забезпечує необхідну ємність і безпеку. У Вас 250 пісень або 250 тисяч, брак місця Вам не загрожує.

Надшвидка базова станція WI-FI. Нова ера бездротового зв’язку.

802.11ac. Нове втілення швидкості.

Time Capsule - це не тільки бездротовий жорсткий диск, але і повнофункціональна базова станція AirPort Extreme з підтримкою новітньої 3-потокової технології 802.11ac. Тепер швидкість Wi-Fi набагато вище попереднього стандарту 802.11n. А якщо Ви використовуєте пристрої 802.11a/b/g/n, AirPort Time Capsule доведе швидкість їх з'єднання до максимуму. Як використовувати таку швидкість - вирішувати Вам.

Підтримка одночасної роботи в двох діапазонах.

AirPort Time Capsule одночасно працює в двох діапазонах Wi-Fi 802.11ac. Це означає, що сигнал передається одночасно за двома частотними каналами: 2,4 ГГц і 5 ГГц. Неважливо, яку частоту використовують Ваші бездротові пристрої - вони автоматично виберуть найкращий доступний діапазон для забезпечення найбільшої продуктивності.

Дизайн з акцентом на ефективність. Оновлений зверху до низу.

Створюючи AirPort Time Capsule, в першу чергу Apple думали про продуктивність. Тому зробили його вище і розмістили антени зверху, збільшивши висоту платформи, що розповсюджує сигнал. Також збільшили кількість антен. Тепер їх шість: три для діапазону 2,4 ГГц і три для діапазону 5 ГГц. Разом з новою бездротовою технологією 802.11ac вони дозволяють передавати сигнал швидше, далі і з більшою потужністю, ніж будь-коли раніше. Рівень базових станцій Wi-Fi став вище. У всіх сенсах.

Розмір пристрою менший. Місця на столі більше.

Завдяки новому вертикальному дизайну Wi-Fi працює краще, а місце на робочому столі звільняється. Пристрій AirPort Time Capsule має ширину менше 10 см і на 75% компактніше свого попередника. Він виглядає ще лаконічніше завдяки вбудованому джерелі живлення. І займає рівно стільки місця, скільки необхідно.

Просте налаштування. Розпакували – і одразу онлайн.

З AirPort Time Capsule налаштувати Wi-Fi і підключитися до Інтернету легше і швидше, ніж заварити чашку чаю. Асистент налаштування вже включений в iOS і утиліту AirPort для OS X. Просто підключіть AirPort Extreme до розетки, підключіть кабельний або DSL-модем і слідуйте простим інструкціям на Вашому Mac або пристрої iOS. Не потрібно виконувати складних дій або розбиратися в незрозумілій термінології. Асистент налаштування зробить всю роботу за Вас.

 

Керуйте мережею Wi-Fi з пристроїв iOS або Mac.

Коли Ваша мережа налаштована, утиліта AirPort для iOS і OS X дозволить Вам керувати нею з iPad, iPhone, iPod touch або Mac. AirPort Time Capsule - разом з усіма іншими базовими станціями AirPort - відобразиться на екрані, так що Ви відразу зможете побачити всі налаштування, внести зміни, застосувати оновлення та багато іншого.

Бездротовий зв'язок із принтером та зовнішнім накопичувачем.

На додаток до накопичувачів об'ємом 2 ТБ або 3 ТБ в AirPort Time Capsule Ви можете перетворити будь-який зовнішній жорсткий диск USB в диск з захищеним доступом, з яким можна обмінюватися даними через Вашу мережу Wi-Fi і підключатися через Інтернет. Всі документи, відеозаписи, фотографії та інші файли відразу стануть доступні користувачам мережі, що працюють на Mac і PC.

Друкуйте без проводів.

Порт USB 2 в AirPort Time Capsule відмінно підходить для загального доступу до принтера по бездротовій мережі. Просто підключіть принтер і всі користувачі Вашої мережі отримають доступ до нього. І, звичайно, ніяких проводів.

Особливості
Протоколи бездротового зв'язку IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Діапазон частот Одночасна робота в діапазонах 2,4 ГГц і 5 ГГц, вихідна потужність радіосигналу 20 дБм (номінальна)
Сумісність Взаємодія з будь-якими пристроями, сертифікованими для Wi-Fi стандарту 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n і 802.11ac NAT, DHCP, PPPoE, транзитне пересилання VPN (IPSec, PPTP і L2TP), DNS Proxy, SNMP, IPv6 (тунелі 6-в-4 і ручна настройка тунелів)
Безпека Захищений доступ Wi-Fi Protected Access ™ (WPA/WPA2), безпека бездротового доступу (WEP) з можливістю налаштування 40-розрядного і 128-розрядного шифрування, фільтрація MAC-адрес, брандмауер NAT, підтримка аутентифікації RADIUS 802.1X, PEAP, LEAP, TTLS, TLS, FAST, контроль доступу на основі часу
Інтерфейси Один порт Gigabit Ethernet WAN для підключення ADSL- або кабельного модема, три порти Gigabit Ethernet LAN для підключення комп'ютерів або мережевих пристроїв, порт USB 2.0 для підключення принтера USB або зовнішнього жорсткого диска USB, бездротовий зв'язок 802.11a/b/g/n/ac
Кількість користувачів 50
Розміри 168×98×98 мм
Вага 1.48 кг