Огляд iPhone 6 та iPhone 6 PLUS

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Новини Дата створення: 2014-10-23 Перегляди: 1286 Коментарі: 0
Огляд iPhone 6 та iPhone 6 PLUS

Детальний огляд характеристик iPhone 6 та iPhone 6 PLUS

Для поціновувачів новинки від корпорації Apple представляємо стислий огляд технічних характеристик двох найяскравіших представників лінійки iPhone 2014 року - iPhone 6 та iPhone 6 PLUS. 


Отже, 4,7-дюймовий дисплей iPhone 6 є тією особливістю iPhone 6, яка покликана наблизити його до конкурентів. Він володіє аналогічною iPhone 5s щільністю пікселів 326 ppi, а також більш високою роздільною здатністю, яка дозволяє відображати відео в розширенні 720р. Apple назвала дисплей Retina HD. Дисплей володіє відмінною передачею кольору. 

Незважаючи на збільшений дисплей, всі додатки від Apple і сторонніх розробників просто працювали. Жодне з них не виглядало розмитим або нечітким. За словами Apple, користувачам доступно 1,3 млн додатків. 

Дисплей iPhone 6 все ще менший, ніж дисплей в останньому поколінні Galaxy, діагональ якого становить 5,1 дюйма. Проте новий смартфон Apple більш вузький, істотно тонший і легший, незважаючи на те, що він володіє металевим корпусом, а не пластиковим, як в Samsung. Пластик робить пристрій більш дешевим за відчуттями.


У прагненні створити супертонкий iPhone, Apple слід було розглянути варіант створення більш товстого смартфона з більш ємним акумулятором. Apple заявляє збільшений на годину час роботи в режимі веб-браузинга за допомогою Wi-Fi і LTE, на годину більше відтворення відео, додаткові 4:00 розмов і 10 годин відтворення аудіо. У нашому власному тесті, коли ми відтворюємо відео на iPhone 6 в авіарежимі з 50% яскравістю екрана, смартфон протримався 10 годин і 38 хвилин проти 11:00 у iPhone 5s.


Ви точно відчуєте різницю між iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus в часі автономної роботи. У нашому тесті він показав впевнені 13 годин і 16 хвилин відтворення відео. Цей факт підтверджується відмінними показниками в повсякденному використанні в досить важкому для батареї режимі.

Існує одна функція, яка робить iPhone 6 найкращим смартфоном у світі - це камера. Вона як і раніше 8-мегапіксельна, але тепер володіє новим сенсором, а також отримала так звану функцію Focus Pixels, яка на ділі є фазової фокусуванням і працює неймовірно швидко в iPhone 6. При русі смартфона немає навіть натяку на спробу сфокусуватися, смартфон безперервно тримає об'єкти в фокусі і готовий до зйомки.

Залишити коментар