Огляд дизайну новинки Apple iPad mini 3 16 GB + 4G Gold

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Новини Дата створення: 2014-12-26 Перегляди: 573 Коментарі: 0
Огляд дизайну новинки Apple iPad mini 3 16 GB + 4G Gold

Правдиво і доступно про дизайн планшету Apple iPad mini 3.


Як і будь-який інший пристрій компанії, iPad mini 3 моментально викличе у вас або бажання віддати гроші, притиснути планшет до грудей і втекти, не озираючись, або пекучу ненависть. Є безліч людей, які не сприймають ігри компанії з дизайном. Багато хто вважає, що популяризація складної техніки не несе в собі нічого доброго і комп'ютери, смартфони, планшети повинні залишатися справою хлопців, які дійсно на них розуміються. Ну а в Apple продовжують нести ці технології в кожен дім.

Скажімо, я не думаю, що яка-небудь дівчина всерйоз захоче спробувати планшет з Windows. Тому що це немодно, тому що складно, тому що не на слуху у мільйонів людей - про iPad чули навіть ті, хто не вміє використовувати комп'ютер. Про планшети з Windows мовчу. Та й Android не сильно відстає, смартфони - одна справа, а от планшети досі в більшості своїй представляють жалюгідне видовище. Стосується це і часу роботи, і дисплеїв, і продуктивності. 

Сам планшет найбільше нагадує електронну книгу, спочатку взагалі незвично сприймати це як iPad. Зручно тримати однією рукою, легко поміщається в кишеню куртки або навіть в задню кишеню джинсів. Природно, це дуже зручно, особливо для тих людей, хто часто використовує планшет в громадському транспорті. Тут справа навіть не тільки в тому, куди iPad mini можна сховати. Коли ви читаєте книгу або граєте, утримуючи пристрій двома руками, то його не дуже-то й видно. Зазначимо, що тут корпус unibody, зроблений з алюмінію, метал приємно холодить руку. Ззаду корпус Apple iPad mini 3 16 GB + 4G Gold матовий, дисплей прикриває скло з олеофобним покриттям. Окремої уваги заслуговує бездоганний дизайн. Він продуманий до дрібниць і, без сумніву, стане до смаку давнім шанувальникам продукції Apple.

 

Залишити коментар