Неймовірні аксесуари для гаджетів Apple

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Дата створення: 2014-10-23 Перегляди: 891 Коментарі: 0
Неймовірні аксесуари для гаджетів Apple

Ваші близькі будуть дуже раді чудовому аксесуару для гаджетів Apple - Mini CooperSilverlit Ferrari Enzo CarSilverlit Interactive Bluetooth R/C Porsche 911 Carrera та Silverlit Mercedes-Benz SLS!

У вас ще немає відмінної і високошвидкісної іграшки, виконаної у вигляді моделі автомобіля Mini Cooper S для пристроїв Apple - поспішіть стати її щасливим володарем.


Такий дивовижний аксесуар сподобається не тільки дорослим користувачам, але й дітям. Вона прекрасно «їздить» по поверхні столу та інших рівних поверхнях, її колеса, виготовлені з пластику високої якості, не дряпають стіл при обертанні.

Модель автомобіля Mini Cooper S (BBZ251) керується за допомогою Bluetooth з Вашого iPod, iPhone або iPad.

Можливості машинки занурить вас у світ високих технологій, інноваційний дизайн дивує своїми чіткими, але плавними лініями. Цей веселий маленький транспортний засіб швидко відповість на дотики до кнопок на Вашому гаджеті, розпочне або припинить свій рух, чітко виконає маневри.

Silverlit Ferrari Enzo Car чудовий аксесуар для гаджетів від компанії Apple. Управління машинкою здійснюється чере Bluetooth, за допомогою контролю жестів. Пристрій сумісний з iPad і iPad 2, iPod і iPhone. Зовні мініатюрна машинка точна копія колекційної Ferrari. Розробники навіть передбачили в міні-моделі найдрібніші деталі: звук двигуна, педаль газу і фари, які включаються в темне нічний час. На дисплеї пристрою з якого буде здійснюватися управління, Ви будете спостерігати за рухом з салону автомобіля. Всі елементи розташовані на потрібних місцях.

Silverlit Interactive Bluetooth R / C Porsche 911 Carrera. Управління машинкою здійснюється за допомогою спеціального додатку, який є не просто віртуальним джойстиком - воно повторює дизайн приладової панелі та інші деталі реального автомобіля.

Silverlit Interactive Bluetooth Remote Control Mercedes-Benz SLS AMG - машинка дистанційного управління розроблена спеціально для власників iPhone, iPod touch або iPad. Машинка є точною копією спорткара Mercedes-Benz SLS AMG і виконана в масштабі 1:16!

Управління Silverlit Mercedes-Benz SLS AMG здійснюється за допомогою iPhone, iPod touch або iPad і Bluetooth з'єднання. Для цього необхідно встановити безкоштовний додаток з AppStore. Безпосередньо саме управління може здійснюватися двома способами: за допомогою акселерометра або за допомогою екранних сенсорних клавіш. Silverlit Mercedes-Benz SLS AMG легка в управлінні і ви швидко ознайомлення з усіма «правилами водіння». Ще однією особливістю іграшкової моделі є фари, якими можна також керувати за додатки, і поворотні вогні і стопи, які спалахують автоматично при поворотах і зупинці машинки.

Залишити коментар