Apple Watch Nike+ 42mm Space Gray Aluminum Case with Black/Volt Nike Sport MP0A2

Код товару: 1103
11 844грн
Цінa: Потребує уточнення
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: MP0A2
38 mm 42 mm
Space Gray
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Якщо ви шукаєте не просто годинника, по якому ви будете лише звіряти час, а й помічника, друга, наставника, який допомагатиме вам у плануванні часу, то Apple Watch Nike+ 42mm Space Gray Aluminum Case with Black/Volt Nike Sport - це те, що вам потрібно. 
 
У цій моделі вбудовано GPS-навігатор, який дозволить вам здійснювати пробіжки чи прогулянки на будь-яку відстань. До того ж він не пов'язаний з інтернет-мережею. Датчики серцевої активності, акселерометр і гіроскоп дадуть можливість займатися спортом та кожної хвилини бути в курсі змін, які відбуваються з організмом. А завдяки яскравому екрану ви завжди зможете визначити своє місце розташування не залежно від того чи це засліплюючий сонячний день, чи сутінки. Після фізичних навантажень, звичайно ж потрібно прийняти душ. І о горе. Ви забули зняти годинник. Але не в цьому випадку. Apple Watch Nike настільки досконалий, що йому не страшне занурення у воду навіть на 50-ти метрову глибину.


Годинник володіє сучасним потужним двоядерним процесором S2, операційною системою watchOS 3, захисним, надійним та міцним склом Ion-X, яке покриває екран. А дисплей Retina, створений за технологією ForceTouch, характеризується високим ступенем яскравості та чіткості зображення.


Можлива взаємодія з іншими гаджетами, яка може здійснюватися за допомогою безпровідного зв'язку: Wi-Fi (802.11b/g/n, 2,4 ГГц) / Bluetooth 4.0.
 
Купити розумний годинник можна в інтернет-магазині 9-42.

 

Особливості
Колір корпусу Space Gray
Розмір годинника 42 мм
Колір ремінця Nike+