Apple Watch Nike+ 42mm Space Gray Case with Black/Cool Grey Nike Sport Band MNYY2

Код товару: 1102
Відсутній на складі
Виробник Apple
Модель: MNYY2
38 mm 42 mm
Space Gray
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Годинник, який здатен замінити велику кількість гаджетів уже перед вами. Apple Watch Nike+ 42mm Space Gray Case with Black/Cool Grey Nike Sport Band - це багатофункційність, стиль, зручність та доступна вартість.


Алюмінієвий корпус кольору Space Gray, ремінець, що виготовлено з фтореластомера (сучасний міцний матеріал, який не розтягується, не втрачає кольору, має довгий термін експлуатації, легко вдягається) OLED-дисплей Retina з технологією  Force Touch,  скло Ion-X, яке  забезпечує підвищений захист від подряпин чи пошкоджень. А також двоядерний процесор S1P, датчик частоти серцевих скорочень, акселерометр і гіроскоп, датчик освітлення, динамік та мікрофон. Уся ця велика кількість функцій оптимально поєднано у такому, здавалося невеликому за розміром, але потужному та зручному гаджеті.


Для синхронізації з iPhone у моделі Apple Watch Nike передбачено безпровідний інтерфейс Bluetooth 4.0, а для отримання додаткових даних даних - Wi-Fi (802.11b / g / n 2.4GHz).


Час роботи акумулятора без додаткового живлення становить близько 18-ти годин. А для плавців, наприклад, або людей, які люблять воду дуже хорошою новиною стане те, що розумний годинник є водонепроникним навіть на глибині 50 метрів. 


Купити розумний годинник можна швидко та просто в інтернет-магазині 9-42 та йти в ногу з часом.

 

Особливості
Колір корпусу Space Gray
Розмір годинника 42 мм
Колір ремінця Nike+