Про нас

 
 

Перед тим, як розповісти про нашу місію, хотілося б копнути глибше. Чому Apple? Чому "Думай інакше!"? І навіщо ми пропагуємо саме це на ринку нашої країни?

"Думай інакше!" - Сказав Стів Джобс і у багатьох західних топ-менеджерів з'явилася неабияка посмішка на обличчі. Ніхто й подумати не міг, якою глибиною і силою володіли ці слова. Сьогодні сенс цієї фрази заново перебудував механізм проектування і виробництва мобільних пристроїв, а результати змушують дивувати кожного власника їхньої продукції.

Що ж змусило населення планети захоплюватися новопридбаними пристроями? Чого не вистачало користувачеві до появи революційних продуктів? Що змусило конкурентів відмовитися від усіх, раніше випущених, пристроїв і перейти на новий щабель?

Вперше, за багато років розвитку складної мобільної та комп'ютерної сфери, користувач відчув себе людиною, а не комп'ютерним гуру. Він взяв у руки пристрій, який розуміє його з першого дотику. Пристрій, яким користуватися може будь-яка людина незалежно від освіти, професії, віку і статі. Пристрій, який здатний вас доповнювати і стати вашим кращим помічником, навіть якщо ви є користувачем з обмеженими здібностями.

Перше відчуття, що приходить до споживача і є істинним! «Зроблено для людей, з любов'ю і глибоким розумінням ваших потреб» - підтвердить кожен, хто придбає цей продукт.

Що ж мотивувало нас на розвиток мережі магазинів в Україні?

Власне, саме підхід Apple до споживача змусив нас поглянути на ринок нашої країни під іншим кутом. На ринок, де продавці цікавляться не потребами клієнтів, а названою вголос моделлю виробника. На ринок, де клієнт рідко зустрічає взаєморозуміння, не кажучи вже про отримання позитивних емоцій від спілкування.

Що ж таке «9:42»? І яка наша місія?

Ми - компанія, яка щиро любить і хоче поширювати новинки мобільної індустрії, в якій вершину сьогодні очолює світовий бренд "Apple". Ми - одні з небагатьох, хто намагається побудувати стратегію ґрунтуючись саме на тезі "Think different!" поважної компанії, щоб не бути схожими на сірі й монотонні роздрібні мережі у нашій країні. Ми пропонуємо вам купити Apple Watch, iPhone, iPad, iPod, Mac, аксесуари та гаджети онлайн!

Тільки у нас в компанії немає вакансій продавців, касирів, консультантів, менеджерів. Ви не зустрінете в наших магазинах типовий офісний планктон. У нас працюють творчі люди. Це - музиканти і письменники, художники і дизайнери, архітектори і будівельники. Люди, які завжди знаходять спільні інтереси з клієнтами. Люди, які розуміють, що зацікавить клієнта по-справжньому. Важливий не продукт, з яким Ви підете з магазину. Важливо знайти комплексні рішення на поставлені завдання. А отримати ефективний результат можливо тільки в позитивно налаштованій і затишній атмосфері.

Ми пропонуємо Вам усю лінійку продукції Apple, а також широкий вибір аксесуарів та інших супутніх товарів на будь який смак. Завдяки вузькій спеціалізації, ми можемо сміливо заявити - ми знаємо про Apple все. Якщо Вам потрібна допомога у виборі ґаджета, або у Вас виникли питання по користуванню, просто запитайте у нас! Ми по-справжньому любимо Apple, і зробимо все, щоб Ви любили його не менше!

Продукцію Apple купити в інтернет-магазині 9:42 можна легко та без трати зайвих зусиль, адже ми дбаємо про кожного клієнта!


 
 

Наші магазиниМагазин «9:42»

м. Луцьк, проспект Волі, 42, ТРК «Гранд-Волинь»
тел. (066) 606-40-00

 
 
Магазин «Яблуко»

м. Луцьк, проспект Волі, 1, ТЦ «ЦУМ»
тел. (066) 359-11-88

 
 
Магазин «Яблуко»

м. Рівне, вул. Короленка, 1, ТЦ «Злата Плаза»
тел. (098) 511-22-11