Зарядний пристрій Dual Battery Charger HERO 4 (AHBBP-401)

Код товару: 510
Відсутній на складі
Виробник GoPro (США)
Модель: AHBBP-401
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

GoPro Dual Battery Charger (AHBBP-401) - це оригінальний компактний зарядний пристрій, який має два відділення для зарядки, що дає можливість одночасно заряджати відразу два літій-іонних акумулятора до екшн-камер GoPro HERO4.
Вбудований роз'єм mini-USB дозволяє підключити даний пристрій до ПК, ноутбука, GoPro Wallcharger і т.д. через USB-кабель. Також Ви зможете підключити даний пристрій до автомобільного прикурювача через придбаний окремо адаптер для зарядки акумуляторів від автомобільної електромережі GoPro Car Charger, і заряджати батареї Вашої камери перебуваючи в дорозі.
Напроти обох відділень цього зарядного пристрою розташовані вбудовані світлодіоди, які сигналізують про стан заряду батареї.
Зарядний пристрій для двох батарей GoPro Dual Battery Charger AHBBP-401 комплектується додатковим літій-іонним акумулятором для камер GoPro Hero 4 з ємністю 1160mAh.
Придбавши цей аксесуар Ви отримаєте відразу дві переваги, матимете змогу заряджати батарею Вашої камери окремо від неї, та отримаєте додатковий акумулятор, що дозволить Вам вчасно замінити батарею камери та продовжити зйомку.

 

Особливості:
- Наявність світлової індикації.
- У комплекті йде запасний літій-іонний акумулятор об'ємом 1160mAh для HERO4.
- Завдяки стандартному USB роз'єму, ви можете заряджати батарею за допомогою комп'ютера або ноутбука, або підключивши до мережевого або автомобільного зарядного пристрою.
- Подвійний світловий індикатор сповіщає про статус зарядки.

Сумісність: GoPro HERO4

 

Бажаєте придбати зарядний пристрій Dual Battery Charger HERO 4? Телефонуйте нам або зробіть замовлення через кошик!