Spigen Case Capsule Series Crystal Clear for iPhone 6 Plus/6S Plus (SGP10886)

Код товару: 852
450грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Spigen (Корея)
Модель: SGP10886
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Захисні аксесуари для Apple не повинні ускладнювати користування технікою, робити її важчою, товщою чи затьмарювати оригінальний «яблучний» дизайн. Такою думкою керувалися розробники Spigen, коли створювали чохол кольору Clear з серії Capsule. Вони доклали всіх зусиль, щоб зробити аксесуар легким, непомітним, але незамінним, коли справа стосується надійного захисту девайса.

Лаконічний дизайн не заважає Spigen Capsule Series Crystal Clear бути справжнім щитом для iPhone 6 Plus чи 6S Plus. Завдяки розумно підібраним матеріалам та оптимальній формі чохол не боїться падінь, ударів, гострих предметів і бруду, а отже не варто боятися і за смартфон. Термопластичний поліуретан, з якого складається цей чохол, найкращий матеріал для захисних аксесуарів. Йому не страшна зміна температур, він гнучкий та прозорий, але надзвичайно міцний і витримає навіть екстремальні навантаження. Сучасному смартфону не обійтися без чохла з такого матеріалу.

Придбати накладку Capsule Series Crystal Clear від Spigen для iPhone 6 Plus/6S Plus завжди можна онлайн – в інтернет-магазині «9:42». Достатньо зробити замовлення. Або ж завітайте до наших магазинів у Рівному чи Луцьку.