Spigen Case Capsule Crystal Clear for iPhone 6/6S (SGP11753)

Код товару: 809
390грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Spigen (Корея)
Модель: SGP11753
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Чохол-накладка Spigen Case Capsule Crystal Clear оберігатиме ваш iPhone 6/6S за будь-яких умов. Надійний, однак непомітний, цей чохол врятує смартфон Apple від подряпин, близок і навіть ударів. 

Захисні властивості чохла

iPhone більше не боїться гострих предметів, йому не страшні тріщини, адже чохол від Spigen зроблений з міцного поліуретану. Він стійкий не лише до фізичних пошкоджень, але й допоможе вашому смартфону витримувати складні температурні режими та виживати при сильному дощі, морозі чи спеці, захистить від забруднення всередині корпусу

Дизайн чохла

Основою для Чохла-накладки Spigen Case Capsule Crystal Clear є прозорий матеріал. Він тонкий, ідеально точно облягає корпус iPhone 6/6S і не затьмарить чудового дизайну вашого iPhone, але навпаки підкреслить його витонченість та унікальність. 

Вам більше не доведеться постійно протирати корпус вашого смартфону. Забудьте і про вислизання з рук. Адже м'якенька текстура та еластичність чохла гарантують, що смартфон, одягнений в нього, тримати буде зручно та надзвичайно приємно.

Купити чохол можна просто зараз в інтернет-магазині «9:42».