Універсальний тримач Cygnett Bike Mount with Water Resistant Case for iPhone 5 (CY1218ACBMC)

Код товару: 122
540грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник CYGNETT (КНР)
Модель: CY1218ACBMC
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Захистіть свій iPhone 5 від погоди і вібрацій з міцним Bike Mount. Добре захищений від будь-яких ушкоджень, в тому числі і падінь чохол для iPhone з тримачем для керма, у якого є також водонепроникні властивості і чудовий міцний захист дисплея з можливістю управління через дотик. Правда, повного занурення під воду, звичайно, краще уникати, але що стосується дощу або снігу, чохол успішно витримає ці перешкоди.

Чохол Cygnett Bike Mount для iPhone 5 кріпиться на кермо велосипеда або мотоцикла за допомогою округлого захоплення, сумісний з вело-і моторулямі різного діаметру. Всередину чохла смартфон встановлюється за лічені секунди без особливих зусиль. А для того, щоб від'єднати чохол зі смартфоном від самого тримача потрібно просто повернути його проти годинникової стрілки, така конструкція дозволяє мати надійну фіксацію, але в разі потреби Ви швидко знімете iPhone з керма. 

Будучи по суті навігатором, смартфон Apple можна використовувати і для інших задач під час їзди, від банального прослуховування музики в навушниках або без і до перегляду повідомлень із соціальних мереж при наявності 3G-інтернету. Тобто Ви зможете повною мірою насолодитися їздою на велосипеді, не відволікаючись на те, щоб дістати смартфон з кишені для того, щоб звірити своє місце розташування на карті, прийняти вхідний дзвінок або для будь-яких інших завдань.

Враховуючи, що чохол-велотримач ще і водонепроникний і з хорошими захисними властивостями, Ви зможете користуватися ним при будь-якій погоді і на будь-якій потенційно небезпечній трасі, наприклад в горах або в лісі.

Особливості
Колір Чорний
Тип Водонепроникний чохол-велотримач для iPhone 5
Матеріал корпусу Жорстка зовнішня оболонка і силіконова амортизаційна підкладка