Універсальна батарея XIAOMI Mi Power Bank 10400 mAh (2.1A) Grey (NDY-02-AD-GR)

Код товару: 323
Відсутній на складі
Виробник Xiaomi (КНР)
Модель: NDY-02-AD-GR
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Xiaomi Power Bank 10400 мАг - це зовнішній зарядний пристрій. Ми живемо в еру Non-Stop. Ми завжди повинні бути на зв'язку, очікування переговорів, конференції по Skype, веб-серфінг і т.д. Смартфон нам може забезпечити абсолютно все - якість дисплея, пам'ять, виконання різних складних завдань. Але є один недолік - короткий період автономної роботи. На жаль, ми не завжди можемо вчасно зарядити смартфон - відрядження, відпустку і т.д.

Компанія Xiaomi розробила зовнішній зарядний пристрій - Power Bank, з батареєю потужністю 10400 мАг., за допомогою якого можна зарядити різну електронну техніку - планшети, смартфони, електронні книги і т.д. 

Power Bank 10400 мАг дозволить зарядити смартфон, наприклад в горах або подорожах, де 100% Ви не знайдете розетку. Хотілося б відзначити, що компанія Xiaomi - дорогий китайський бренд, що випускає смартфони та аксесуари. Якість смартфонів компанії вже визнано всім світом. Тому ми не сумніваємося в якості Power Bank від Xiaomi. Xiaomi Power Bank має захист від короткого замикання і дозволяє заряджати досить потужні пристрої. 

Підзаряджати Power Bank можна за допомогою будь-якої зарядки з Micro-USB роз'ємом. Час повного заряду Power Bank - близько 5 годин. Купити Xiaomi Power Bank 10400мАч Ви можете в 9:42.

Особливості:

  • Тип батареї: Літій-іонний акумулятор 
  • Вхідна напруга: DC 5V 
  • Вихідна напруга: DC 5.1V 
  • Вхідний струм: 2.0A (TYP) 
  • Вихідний струм: 2.1A (TYP) 
  • Номінальна потужність: 3.6V / 10400mAh (TYP)