Універсальна док-станція Apple Universal Dock for iPod (MC746)

Код товару: 138
Відсутній на складі
Виробник Apple
Модель: MC746
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Apple Universal Dock for iPod - це док-станція для плеєрів iPod. Дозволяє із зручністю заряджати акумулятор, виконувати синхронізацію з комп'ютером, підключати плеєр або телефон до зовнішньої акустичної системи або телевізору. Комплектується пультом дистанційного керування.

При її допомозі можна і акумулятор від комп'ютера підзарядити, а також синхронізувати з ним всі необхідні дані. Крім цього можна вивести аудіосигнал на зовнішню акустичну систему, а фото і відео можна вивести на величезному екрані телевізора, що буде для Вас набагато зручнішим при перегляді.

Док-станція Apple Universal Dock - це чудове рішення для всіх людей, які дуже економлять свій час. Дизайн станції дуже привабливий, а головне що сама станція мобільна і досить практична у використанні, а погодьтеся, - це один з найважливіших критеріїв у сучасному світі.

Крім цього, зручність док-станції Apple Universal Dock беззаперечна, так як вона не вимагає додатково підключення до мережі! Ви з легкістю зможете взяти її з собою на дачу або на пляж, ну або ж просто встановити її на столі вдома. Також її можна закріпити в автомобілі і приєднати до аудіосистеми.

Виходячи з вищевикладеного, можна з упевненістю сказати, що док-станція Apple Universal Dock є одним з геніальних винаходів людства.