Камера Stem Izon View White (IZVWHSU)

Код товару: 386
Відсутній на складі
Виробник Stem (КНР)
Модель: IZVWHSU
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

 

Камера Stem Izon View White – неймовірно корисний та зручний аксесуар. Вона стане незамінним помічником для тих, у кого не вистачає часу для нагляду за малюком або домашнім улюбленцем, допоможе пильнувати за будинком та іншими важливими для Вас речами.

Користуватись гаджетом від Steam дуже просто – розташуйте пристрій у потрібному для Вас місці, забезпечивши максимально широкий кут огляду та встановіть на свій iPhone, iPod або iPad безкоштовний додаток IZON. Підключення Stem Izon View здійснюється по бездротовій мережі WI-FI. Де б ви не були: у поїздці, на роботі, на іншому континенті, камера забезпечить стабільне безперервне з’єднання і допоможе Вам контролювати обстановку, не пропустивши жодної, навіть дрібної деталі.

У мініатюрну камеру Stem Izon View вбудовані датчики руху та звуку, тому вона може замінити навіть відеоняню.

Ви з легкістю встановите камеру Izon у потрібному місці завдяки вбудованим у підставку магнітам, за допомогою яких її можна зафіксувати на металевих конструкціях.
Не втрачайте візуальний зв'язок, навіть якщо Ви далеко, спостерігайте за близькими для Вас людьми разом із Stem Izon View.