Квадрокоптер DJI Phantom 2+H3-3D (customized) (DJI-P2+H3-3D)

Код товару: 533
Відсутній на складі
Виробник DJI (КНР)
Модель: DJI-P2+H3-3D
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Квадрокоптер DJI Phantom 2 і трьохосьовий підвіс Zenmuse H3-3D - відмінний комплект для кріплення камери GoPro. Гаджет дозволяє здійснювати аерозйомку на відстані до 1000 метрів. Апарат здатний літати при силі вітру до 15 м/с.

 

 

Коптер дуже простий в управлінні завдяки інтелектуальній системі польотів NAZA V2. Ця система збирає й обробляє польотні дані, такі як GPS, гіроскопа, акселерометра і компаса, і на підставі їх утримує квадрокоптер в одній точці. Компактний та легкий, та водночас потужний і простий у керуванні, квадрокоптер DJI Phantom 2 у поєднанні з підвісом Zenmuse H3-3D і камерою GoPro HERO3/HERO3+/HERO4 припаде до душі багатьом любителям панорамних знімків та якісного приголомшливого відео.
Мріяли побувати на борту DJI Phantom 2? Тепер така можливість стала доступною. Завдяки програмі iOSD, яку Ви з легкістю могли б встановити на свій ПК або смартфон, можна синхронізувати відео, що транслюється з гаджету, на свій монітор і відчути себе пасажиром на власному квадрокоптері.

 

Реалізувати якісну та безпечну зйомку за допомогою камери GoPro тепер набагато простіше. Сучасний квадрокоптер DJI Phantom 2 з новою покращеною системою стабілізації, в руках у досвідченого пілота з легкістю витіснить такі пристрої, як операторські крани та слайдери. Пристрій здатен літати із швидкістю 15 м/с, а підйом та спуск відбувається із швидкістю до 6 м/с.
Трьохосьова система стабілізації Zenmuse H3-3D – це високотехнологічне рішення для професійної зйомки. Ніяких особливих знань при зборці та налаштуванні системи від користувача не потрібно, так як поставляється вона у вигляді, готовому до використання. Легкий та компактний стабілізуючий підвіс відкалібрований спеціально для камер GoPro та готовий до експлуатації одразу після встановлення. Саме це, на думку багатьох користувачів, являється одним із найголовніших переваг цієї системи.

Похибка в управлінні квадрокоптером складає всього лиш 0,03 градусів. Таких результатів розробники змогли домогтися, використовуючи високоточні алгоритми обробки даних, отриманих із вбудованих датчиків, а також за рахунок застосування економних приводів, що також збільшило автономність роботи пристрою. Квадрокоптер від компанії DJI здатен літати до 25 хвилин.

Особливості
Можливості підключення Wi-Fi, радіус дії сигналу від пульта: до 1000 метрів, FPV система до 600-700 метрів
Конструкція Міцний суцільнопластиковий корпус, польотний контролер Naza V2 з датчиком GPS, курсові світлодіоди суміщені з контрольними, повітряні гвинти з кріпленням, підвіс для камери GoPro Zenmuse H3-3D
Швидкість 15 м/с (60 км/год)
Акумулятор Акумулятор 5200 mAh 3S LiPo (25 хв.), пульт керування - 2000 mAh (4 AA батарейки)
Датчики 3-осьова система активної стабілізації
Геолокація GPS
Вага 1350 г
Комплектація Квадрокоптер DJI Phantom 2, підвіс Zenmuse H3-3D, пульт дистанційного керування, пропелери, акумулятор, зарядний пристрій, набір мережевих перехідників, комплект наклейок, комплект кабелів USB, інструкція, викрутка та шестигранник