Радіокерована автівка Dexim RC Monster Truck

Код товару: 262
Відсутній на складі
Виробник Dexim (США)
Модель: Dexim RC Monster Truck
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Dexim AppSpeed Monster Truck (DXA013) являє собою іграшкову вантажівку, керувати якою можна безпосередньо з iPhone, iPod touch або iPad. В комплект, крім самої іграшки, входить маленький трансмітер, що підключається до док-роз'єму будь-якого з вище перерахованих гаджетів і передаває керуючі сигнали від них.

Вантажівкою Dexim AppSpeed Monster Truck Black можна керувати двома різними способами. Перший - традиційний, використовуючи панель управління на екрані телефону, плеєра або планшетника. Другий же спосіб управління пропонує справжні веселощі! Він полягає у використанні вбудованого в кожен з гаджетів гіроскопа! При цьому вантажівка реагуватиме вже не на дотики до дисплея, а на відхилення в бік вашого «пульта управління».

Dexim AppSpeed Monster Truck Black заряджається від USB-порту і має три вбудованих пресети, що дозволяють йому рухатися під музику: ZigZag, Spin або Dance. Додаток AppSpeed, що реалізує можливість управління з iOS-пристрою, доступно абсолютно безкоштовно в App Store. Dexim AppSpeed Monster Truck Black є відмінним подарунком, якому буде рада як дитина, так і дорослий!

Особливості:

-Управління вантажівкою з iOS-гаджета

- Управління за допомогою дотиків і гіроскопа

- Заряджається від USB-порту

- Безкоштовний додаток AppSpeed

- Чудовий подарунок