Квадрокоптер Parrot Bebop Drone Blue (PF722001AB)

Код товару: 529
15 510грн
Статус: На складі
Виробник Parrot (Франція)
Модель: PF722001AB
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Завдяки новому квадрокоптері Parrot Вашим ігровим полем стане небо. Ультралегка і стабільна конструкція. Відео Full HD, система стабілізації. Пілотування з видом від першої особи (FPV). Готовність до запуску відразу після відкриття упаковки!

 

 

Пристрій, що відрізняється надійністю.

Завдяки своїй малій вазі (400 г) і конструкції з ABS-пластика, посиленого скловолокном, квадрокоптер Bebop Drone від Parrot одночасно міцний і безпечний. У разі удару система віддає команду автоматичної зупинки руху гвинта, а при необхідності екстреної посадки, режим «Аварійна посадка» дозволяє негайно приземлити квадрокоптер.

 

Передові технології.

Квадрокоптер Bebop від Parrot володіє безпрецендентними можливостями, що не мали досі аналогів серед характеристик ігрових дронів: бортовий комп'ютер Parrot Bebop потужністю у 8 разів вищою в порівнянні з комп'ютером Parrot AR.Drone 2.0. Двоядерний процесор Parrot P7 для підвищеної точності розрахунків. Чотирьохядерний графічний процесор. Внутрішня флеш-пам'ять ємністю до 8 ГБ. Вся конструкція тримається на магнієвої основі, яка виконує функції електромагнітного екранування і охолодження.

 

Власна мережа Wi-Fi.

Підключення до Wi-Fi по каналу MIMO: Квадрокоптер Bebop Drone від Parrot оснащений 2 дводіапазонними Wi-Fi антенами частотою 2,4 ГГц і 5 ГГц, що працюють у стандарті радіозв'язку MIMO. Діапазон власної мережі Wi-Fi квадрокоптера відповідає останньому стандарту Wi-Fi 802.11. Залежно від інтерференції мережі, Ви можете вибирати частоту на свій розсуд.

 

Вражаюча стабільність польоту.

Щоб забезпечити оптимальну стабільність якості зображення, яка б не відбилася на маневреності, у квадрокоптері Bebop Drone було передбачено об'єднання даних, що надходять з різних 3-осьових датчиків: акселерометра, гіроскопа і магнетометра. Також вимірювання швидкості приземлення здійснюють ультразвуковий датчик з радіусом дії 8 м, датчик тиску і камера вертикального виду.

 

Фотокамера "Fisheye" 14 Мп.

Квадрокоптер Bebop Drone від Parrot має 14-мегапіксельну камеру з об'єктивом "риб'яче око" і здатний знімати панорамні (до 180 °) відео та фото відмінної якості. У новому квадрокоптері Bebop Drone реалізована функція цифрової стабілізації, завдяки якій він знімає високоякісні зображення, незалежно від амплітуди рухів, характерних для повітряної зйомки з безпілотних літальних пристроїв. Він стійкий до потрапляння бруду та пилу.

 

Огляд на 180 °, контрольований пілотом.

Пілотові надається можливість управляти кутом огляду камери простим дотиком великого пальця через спеціальний додаток. Горизонтальне переміщення під кутом 180 ° здійснюється повністю в цифровому режимі незалежно від рухів квадрокоптера.

 

 

Інтуїтивне пілотування завдяки додатку FreeFlight 3.

Управління квадрокоптера Bebop Drone можливо через безкоштовний додаток, який встановлюється на смартфон або планшет. Freeflight 3 працює на базі iOS, Android і Windows Phone. Його ергономічний інтерфейс передбачає простоту використання і дозволяє пілоту зосередитися на правильній техніці пілотування. З екрану привітання відкриваються основні функціональні можливості: пілотування, фото/відео, маршрут польоту, хмарний ресурс "Pilot Academy".
Через FreeFlight 3 надається можливість змінювати ряд налаштувань: швидкість, максимальну висоту, режим пілотування (через акселерометр, віртуальний джойстик і т.д.). За допомогою FreeFlight Ви також можете виконувати артистичні фігури пілотажу, наприклад, сальто, всього одним рухом пальця!.

 

1. Головне меню
2. Налаштування
3. Повторна калібровка
4. Меню сальто
5. Запис відео у якості HD із швидкістю 30 к/с
6. Панорамні зйомки із розширенням 4096х3072 пікселів
7. Ручка: вверх-вниз, вправо-вліво
8. Цифрове керування кутом нахилу камери
9. Швидкість та висота
10. Взліт та приземлення
11. Рівень сигналів GPS і WI-FI та заряду батареї квадрокоптеру

 

Хмарна платформа Parrot Cloud.

Ви можете зберігати дані про усі польоти і маршрути. Користуйтеся можливістю ділитися знімками, відео, координатами навігації з іншими учасниками Cloud Parrot, а також моментально публікувати їх в YouTube або на Facebook.

 

Управління в режимі "автопілота" з планом польоту.

Завдяки вбудованій системі GPS, Ви можете вільно управляти квадрокоптером Bebop Drone: достатньо скласти маршрут польоту на смартфоні, і він прокладе його самостійно! Точність геолокалізаціі по GPS: +/- 2 м забезпечує мікросхема ГНСС (GNSS) для GPS завдяки своїй системі відстеження позиції через супутникові системи навігації ГЛОНАСС. Можливість запису даних з більш ніж 350 польотів.

 

Особливості
Можливості підключення Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, радіус дії сигналу: до 250 метрів
Конструкція 4 безколекторних двигуна із зовнішнім ротором, конструкція з ABS-пластика, посиленого скловолокном (15%), гвинти, що самоблокуються з полікарбонату з системою швидкого розбирання, противібраційний амортизатор
Швидкість 13 м/с
Камера Камера з лінзами типу «риб'яче око» з кутом 180 ° 1/ 2,2: 6 оптичних елементів і матриця 14 мегапікселів, цифрова стабілізація відео, розширення відео: 1920х1080p (30 к/с), розширення знімків: 4096х3072 пікселів, кодування відео: H264, формат знімків: JPEG, RAW, DNG, внутрішня флеш-пам'ять: 8 ГБ
Акумулятор Автономність роботи: мінімум 22 хвилини з 2 батареями в комплекті, тип акумулятора: LiPol 1200 mA/h
Процесор Процесор Parrot P7 з двоядерним ЦП Cortex 9
Датчики 3-осьовий гіроскоп, 3-осьовий магнетометр, 3-осьовий акселерометр, камера вертикальної стабілізації зображення, ультразвуковий датчик: служить для аналізу висоти польоту до 8 метрів, барометр
Геолокація GNSS (GPS + ГЛОНАСС + Галілео)
Розміри Без упаковки: 28x32x3,6 см, з внутрішнім балансиром: 33x38x3,6 см
Вага 400 г без захисного кожуха і 420 г з внутрішнім балансиром при встановленій батареї
Необхідне апаратне забезпечення Смартфони і планшети на платформі iOS, Android або Windows Phone
Комплектація Квадрокоптер Parrot Bebop, 2 батареї, зарядний пристрій з адаптерами для електромереж США/ Японії, Великобританії та Австралії і Нової Зеландії, шнур Micro-USB, внутрішній балансир, 4 додаткових пропелера, інструмент для збірки пропелерів, коротка практична інструкція користувача