Міні-робот Parrot Mini Drone Jumping Sumo Khaki Brown (PF724005AB)

Код товару: 322
5 640грн
Статус: На складі
Виробник Parrot (Франція)
Модель: PF724005AB
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

 

Parrot MiniDrone Jumping Sumo являє собою нову керовану з iOS- і Android-пристроїв іграшку, радіокерований всюдихід, який подарує море радості і Вашій дитині, і Вам.

На відміну від інших гаджетів, які вміють літати, Parrot Jumping Sumo підкорювати повітряний простір не вміє, з одним застереженням - він здатний стрибати на висоту до 80 см без будь-яких додаткових пристосувань, з місця!

Іграшка Parrot Jumping Sumo, як і всі інші продукти Parrot, є високотехнологічною і має відповідну апаратну частину. Так, робот оснащений QVGA-камерою і підключається до Вашого керуючого пристрою по каналу Wi-Fi (802.11ac - новітня на даний момент версія стандарту), радіус дії при цьому становить близько 50 метрів, що є відмінним показником.

Parrot Jumping Sumo дозволяє проробляти такі трюки, як стрибок з місця або поворот на 90 градусів, розігнавшись на всю міць. При цьому, інтегрована камера дозволяє вести трансляцію по Wi-Fi. Звичайно ж, тут є всілякі датчики, такі як гіроскоп і акселерометр, які дозволяють іграшці точно позиціонуватися в просторі, здійснюючи немислимі фігури пілотажу під Вашим управлінням.

Придбавши Parrot MiniDrone Jumping Sumo Green в інтернет-магазині 9:42, Ви подаруєте неймовірну радість собі чи близьким!