Розумний годинник Pebble Smartwatch Jet Black

Код товару: 263
Відсутній на складі
Виробник Pebble technology (США)
Модель: Pebble Smartwatch Jet Black
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Pebble Watch - це годинник нового покоління. Він неймовірно гнучко налаштовуються, має багато цікавих циферблатів і так само багато різних додатків. Pebble можна підключити до iPhone або Android смартфонів, використовуючи Bluetooth. Годинники можуть повідомляти Вас безшумною вібрацією про вхідні дзвінки, електронні листи і смс повідомлення.

При проектуванні Pebble, виробник прагнув створити простий і стильний продукт, який легко вписується в наше повсякденне життя.

Додатки роблять Pebble більш функціональним. Вже зараз ви можете спробувати багато різних додатків для Pebble. Приміром велосипедисти можуть використовувати Pebble як комп'ютер для велосипеда, отримуючи дані положення по GPS з Вашого смартфона, відображати поточну швидкість, пройдену дистанцію і темп.

Тим же хто займається бігом стане до душі схожий набір функціоналу на їх зап'ясті. Або ж ви можете просто перемикати пісні на своєму смартфоні з розумного годинника Pebble. І всі ці програми лише початок, і їх буде набагато більше, більше цікавих і корисних!

Час відгуку дисплея Pebble практично миттєвий, все завдяки його супер екрану, який зручно використовувати навіть на вулиці з яскравим сонцем.

Дисплей зроблений за технологією "електронного паперу" (electronic-paper або e-paper). Ви можете вибирати свій улюблений циферблат, використовуючи додаток на вашому смартфоні. Міняйте вид ваших годинників протягом дня відповідно до вашого настрою, активності або одягу.

Якщо ви чекаєте важливого дзвінка або повідомлення, Pebble допоможе Вам не пропустити його. Хочете відключити їх? Не проблема, достатньо струсити годинник і повідомлення будуть відключені. При необхідності ви зможете в налаштуваннях вимкнути окремі непотрібні повідомлення.