Пульсометр Scosche myTREK, Bluetooth (IPTMF)

Код товару: 253
2 820грн
Статус: На складі
Виробник Scosche (США)
Модель: IPTMF
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Scosche myTREK - спеціалізована Bluetooth система для контролю пульсу, режиму тренувань, контролю втрачених калорій, планування занять і багато чого іншого. Являє собою невеликий браслет для кріплення на руці як звичайні наручні годинники. myTREK встановлює зв'язок по Bluetooth з'єднанню з iPhone або Android смартфоном і передає дані пульсу на пристрій для подальшої обробки з числовим і графічним відображенням на екрані в режимі реального часу.

М'який ремінь на липучці надійно кріпить пульсометр на руці. Спеціальна прорезинена внутрішня поверхня не дає пристрою зісковзнути, а система регулювання і три змінних браслета різної довжини дозволяють максимально точно підібрати ступінь тиску, щоб не відчувати жодного дискомфорту.

myTREK за допомогою кнопок, розміщених на браслеті, дозволяє управляти прослуховуванням музики - перемиканням музичних треків і гучністю на смартфоні. Дуже цікаве рішення, так як багато хто воліє виконувати вправи під улюблену музику, а постійно діставати з кишені телефон не завжди зручно.