Apple iPad Pro 12.9" Wi-Fi + LTE 256 GB (Gold)

Код товару: 981
38 916грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: 256 GB (Gold)
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Планшети Apple відомі своєю надійністю та неповторним стилем. Золотистий iPad Pro 12.9" Wi-Fi + LTE на 256 GB – це «яблучний» планшет з найбільшою діагоналлю екрану серед аналогів – 12.9 дюймів (2732x2048). Розробники втілили в новітньому девайсові своє безкомпромісне розуміння сучасних персональних комп’ютерів: компактні, легкі, надтонкі та дуже потужні. І це планшет!

Стандарт високошвидкісного бездротового зв’язку  Wi-Fi, який підтримує iPad Pro, в поєднанні з новітнім LTE забезпечують чудову якість процесу передачі інформації.

Ключова деталь iPad Pro – це дисплей. Використовуйте Multi-Touch, щоб розглядати зображення на екрані планшету в найменших деталях. Величина дисплею дозволяє сповна насолодитися якісними фото- та відеозображеннями.

Високу якість звуку, його насиченість та глибину гарантують динаміки, розташовані по кутках планшета. 

Потужний процесор A9X 64-bit дозволяє встановлювати та запускати будь-які програми і додатки, редагувати одразу кілька документів, працювати з великою кількістю файлів водночас.

Камери iPad Pro забезпечують високу якість зображення, якої важко добитися від будь-яких інших планшетів. У планшет вбудована обов’язкова для новітніх девайсів Apple функція Touch ID для зручного керування розблокуванням пристрою. Встановлена операційна система iOS 10 з безліччю корисних функцій та додатків.

Який би iPad Pro ви не обрали, до нього неодмінно підійде розумна клавіатура та спеціальний олівець Apple.