iPhone SE - найпотужніший 4-дюймовий смартфон в історії

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Новини Дата створення: 2016-04-07 Перегляди: 905 Коментарі: 0
iPhone SE - найпотужніший 4-дюймовий смартфон в історії

Улюблений дизайн. І нові причини його полюбити.

Протягом останніх декількох років ми, мабуть, не бачили по-справжньому цікавих компактних смартфонів.
SE не виглядає як компромісне рішення. Майже всі свої компоненти він успадкував від нинішнього флагмана, iPhone 6s: процесор A9, 2 ГБ RAM, Apple Pay, приголомшливу 12МП камеру, відео в 4K, живі фото і багато іншого. Продуктивність заліза iPhone SE не повинна викликати жодних сумнівів.
Вперше за ці два роки чотирьохдюймовий телефон не залишає враження, ніби в ньому чогось не вистачає. Все-таки SE - це Special Edition!

 

Це улюблений багатьма iPhone 5s.

 

У порівнянні з вигнутими і плавними формами iPhone 6 і 6s дизайн iPhone 5s був більш різким, квадратним і незграбним. І навіть після двох з половиною років він не здається застарілим. Шанувальники цієї моделі навіть назвали б його класичним. Крім того, цей телефон можна спокійно покласти собі в кишеню або тримати однією рукою!
SE виглядає майже як 5s. Єдина різниця - кромка телефону матова, а не блискуча. Крім того, логотип Apple на задній панелі виконаний відповідно до кольору телефону. А, і ще доступне колірне рішення - Rose Gold.

Невеликі відмінності.

 

Всі схильні порівнювати iPhone SE швидше з 6s, а не з 5s, через схожість комплектації. Але це не зовсім 6s в зменшеному корпусі, є деякі дрібні відмінності.
Наприклад, у SE сенсор Touch ID першого покоління, також як і у iPhone 5s. Різниця начебто невелика, але лише до тих пір, поки Ви не спробуєте iPhone 6s. Touch ID 2 працює просто шалено швидко, навіть занадто. Після виходу 6s люди скаржилися на те, що вони не могли розблокувати телефон натисканням на кнопку «Додому»: телефон визначав їх пальці до того, як вони встигали на неї натиснути.

У SE немає 3D Touch. Шкода, звичайно, але не варто надто сумувати про це. Думаю, більшість з нас зможуть прожити і без 3D Touch.
Ось що насправді гідно жалю, так це те, що фронтальна камера має розширення лише 1.2 мегапікселя, в той час як на 6s - все таки 5 МП. Різниця, зрозуміло, чутлива. На фронтальну камеру 6s можна робити дуже якісні знімки, на фронталку SE - навряд чи. З іншого боку, є технологія Retina Flash, що приємно.

 

Всі сучасні інновації.

 

Люди оцінили «начинку» 6s не через її продуктивності, а через те, що з її допомогою були реалізовані функції, що значно поліпшили взаємодію з iPhone. По-перше, Apple Pay. По-друге, «вічна» функція «Hey, Siri». Нарешті, по-третє, процесор M9 у фоновому режимі відстежує купу різної інформації: скільки кроків Ви пройшли, скільки прольотів сходів подолали, і так далі. Все це є і в iPhone SE.

Отож, якщо Ви не є шанувальником «лопат» і вважаєте 4-дюймові смартфони оптимальними, то iPhone SE точно Ваш вибір. Альтернативи просто немає, ні у одного виробника. Такого потужного і в цей же час компактного смартфона до Apple ніхто не робив, тому якщо Ви замислювалися про «апгрейд» свого старенького iPhone 5 або iPhone 5s, на інші варіанти можете уваги не звертати. З іншого боку, якщо Ви вже перейшли на смартфон з великим дисплеєм, то iPhone SE Вам може здатися маленьким. В такому випадку, рекомендуємо довше покрутити новинку Apple в руках в магазині перед покупкою.

Залишити коментар