iPhone нового покоління

Автор: jabkoukraine Опубліковано в: Новини Дата створення: 2014-08-21 Перегляди: 616 Коментарі: 0
iPhone нового покоління

Два нових гаджета від Apple. Новини про iPhone 6.

По всьому світу поповзли чутки про iPhone нового покоління - восени цього року компанія Apple представить два нових гаджета. Основні чутки фокусуються на розмірі дисплея, який має значно збільшитись. Один з них буде мати дисплей 4,7 дюймів, а інший 5,5 дюймів.

Ніби то, цей анонс повинен відбутись 9 вересня. Вже до середини цього місяця в продаж поступить 4,7-дюймова модель. 5,5-дюймовий девайс наздожене через декілька тижнів, а то й місяць опісля.

Теж джерело, яке пустило ці чутки, повідомляє, що скло дисплея буде набагато міцніше, ніж Gorilla Glass, та в той же час не настільки тверде, як сапфірове. Крім того, iPhone 6 буде обладнаний новим процесором А8, де кожне ядро буде працювати на частоті 2 ГГц (для порівняння в iPhone 5 всього 1,3 ГГц), Wi-Fi чіпом від одного з лідерів з продажу напівпровідників Broadcom з підтримкою високошвидкісного стандарту зв'язку 802.11ас, та інші переваги. Також можливо, що майбутні новинки зможуть підтримувати технологію NFC, тобто зв'язок на невеликих відстанях.

Посилаючись на свої джерела, стверджується, що компанія Apple збирається у своїх новинках впровадити якусь швидку функцію сполучення між телефоном і навушниками Beats. Варто нагадати, що дана інформація є лише чутками і в момент виходу готових продуктів, остаточні специфікації можуть бути зовсім іншими.

Теги:

Залишити коментар