Медіаприставка Apple TV 3gen (MD199)

Код товару: 98
2 679грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник Apple
Модель: MD199
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Apple TV представляє собою невелику стильну коробочку, яка легко вміститься на вашій долоні. Чорний аскетичний колір абсолютно не означає, що використання Apple TV - похмурий і безрадісний процес, скоріше навпаки. Нічого зайвого і мінімум настирливості.

З легкістю підключивши Apple TV до вашого телевізора, ви отримуєте можливість переглядати всі свої фільми, прослуховувати музику і показувати фото вашим друзям і родичам. І все це на великому екрані! Додатковий контент можна купувати, а також брати на прокат в онлайн-магазині iTunes Store, який славиться своїми демократичними цінами і величезною кількістю медіаконтенту на будь-який смак. Приміром, переглядати спортивні матчі в прямому ефірі з можливістю паузи і перемотування - без проблем! 

Є гарна новина і для любителів пограти в ігри на iPhone, iPod touch і iPad. Тепер підключити iOS-пристрій по AirPlay і виводити зображення на великий екран - простіше простого. 

Заманливо?

Особливості
Живлення Від електричної мережі (вбудований блок живлення потужністю 6 Вт)
Процесор Apple A5
Вага 300 г
Порти та інтерфейси HDMI, оптичний аудіо, Мережевий 10/100BASE-T Ethernet, Інфрачервоний порт для пульта ДУ, Micro-USB (для сервісних цілей), Бездротовий Wi-Fi
Розміри 2,3 x 9,8 x 9,8 см