Розумний годинник FixiTime Smart Watch Black (FT-101B)

Код товару: 632
1 777грн
Статус: Попереднє замовлення
Виробник FixiTime (Китай)
Модель: FT-101B
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Контролюйте, де знаходиться Ваша дитина за допомогою дитячого годинника-телефону «FixiTime» з GPS/LBS-трекером.

 

 

Бажаний подарунок дитині прямісінько зі світу улюблених Фіксіків і спокій батьків - в одному гаджеті.

Діти завжди чимось захоплюються. Причому іноді так захоплюються, що забувають про обіцянку не йти з двору, або далеко від дому.
Це здається фантастикою, але розробники FixiTime придумали, як поєднати захоплення і контроль та представили кращу відповідь на питання «Що подарувати дитині?» - Розумний дитячий годинник FixiTime!
У цьому компактному дитячому годиннику уміщаються мікро-мобільний телефон з Sim-карткою, датчик GPS і безліч функцій, що забезпечують зв'язок і безпеку дитини.

 

Відображення в додатку точного місця розташування дитини на карті по GPS (поза будівлями) і місця розташування по LBS (усередині будівель).

Отож, усе просто:
- Вставте в годинник Micro-sim картку будь-якого GSM-оператора.
- Завантажте на свій смартфон безкоштовний додаток Wherecom і зареєструйте в ньому Ваш годинник FixiТime.
З цього моменту Ви завжди будете бачити на карті, де знаходиться Ваша дитина, який маршрут вона проробила, причому на відкритих просторах за координати безперебійно відповідає GPS, а всередині приміщень автоматично включається LBS-трекінг.

 

Сповіщення членів сім'ї про переміщення дитини за межі дозволеної зони, що встановлюється дистанційно через додаток.​

Що ще можуть розумні дитячі годинники FixiТime?
Додаток Wherecom дозволяє прямо на карті позначити межі, за які не бажано виходити Вашій дитині і відправляє Вам сповіщення при їх перетині.
Після чого Ви можете подзвонити своєму мандрівникові на його годинник FixiТime і поцікавитися, чи все в порядку.
Він, до речі, теж може, катаючись на велосипеді, одним натисканням на кнопку зв'язатися з Центром управління польотами, тобто з Вами :)

 

Дитина може натисканням кнопки зателефонувати на будь-який з двох номерів, що встановлюються дистанційно з додатку

Дійсно, в 21 столітті, напевно, неправильно на весь двір кричати: «Мама, тато! Я ненадовго в сусідній двір до друзів! Можна?!». Краще просто натиснути на одну кнопку і спокійно обговорити свої плани з батьками.
У дитячих годинників FixiТime є можливість, в один дотик, зателефонувати на один з двох номерів, які Ви задасте.
Крім того важливо, що ніхто крім Вас і тих номерів, які Ви самі внесете в список додатку, не зможе подзвонити Вашій дитині на годинник-телефон FixiТime.

 

Натискання кнопки SOS на FixiТime відправляє сповіщення на задані Вами номери, передає 15-секундний аудіо-запис того, що відбувається навколо дитини і переводить годинник в режим автоматичної відповіді на вхідний дзвінок.

На годиннику навіть є кнопка SOS, при натисканні на яку всім членам сім'ї приходить 15-секундний запис звукової обстановки навколо дитини. Після чого годинник перемикаються в режим автоматичної відповіді на вхідний дзвінок. ​

 

Особливості
Сумісні ОС iOS 7 і вище; Android 4.0 і вище
Акумулятор 600 mAh; час роботи у режимі очікування: 1 тиждень; час роботи у режимі розмови: 360 хв.
Особливості Вбудований динамік, мікрофон, акселерометр, GPS антена, GSM антена, безкоштовний русифікований додаток «Wherecom» для iOS (AppStore) і Android (Play Market), кнопка SOS, у додатку можна відстежувати до 20 різних годинників FixiTime під індивідуальними іменами, необхідна Micro-sim будь-якого оператора з мінімальним GPRS-доступом в Інтернет і можливістю приймати SMS, захист від вологи IPX5
Розміри 200x38x13 мм