Док-станція Bowers&Wilkins Zeppelin Air with Lightning (FP35548)

Код товару: 183
Відсутній на складі
Виробник Bowers&Wilkins (Великобританія)
Модель: FP35548
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Наявні опції

*

B&W Zeppelin Air - найдосконаліша бездротова акустика з AirPlay з найкращим на сьогодні звуком. Це перша преміум акустика для iPod з новою бездротовою технологією Apple AirPlay.

Активна 2.1-канальна конструкція означає, що на кожен динамік працює свій аудіофільскій підсилювач класу D, спеціально створений для Bowers & Wilkins. Підвищена вихідна потужність: 4x25 Вт + 1x50 Вт подається на поліпшені динаміки, більш компактні для поліпшення дисперсії.

Глянцевий пластик, тканина - все добре зібрано і підігнано, має довершений вигляд одного цілого. Перше, що привертає увагу - це рішення з кріпленням док-станції, виглядає стильно. Кріплення «триває» у вигляді хромованою смужки з кнопками регулювання гучності і кнопкою включення. На самому доці розташований світлодіод, що відображає режими роботи. На задній частині - два фазоінвертора, роз'єм живлення, Ethernet, USB, 3.5 мм аудіоджек, оптичний RCA-роз'єм.

Мережевий роз'єм необхідний для настройки AirPlay і підключення до мережі (якщо немає Wi-Fi роутера). USB-порт використовується для оновлення прошивки (потрібно підключити колонку до комп'ютера), остання версія 1.1.3.

Комплектний пульт виконаний у вигляді «гальки», маються кнопки для управління відтворенням, а також кнопка для перемикання входів.

Стереопанорама досить широка, колонка «заповнює» кімнату шикарним, об'ємним звуком.

Технологія Apple AirPlay 
Мережевий роз'єм (розетка типу RJ-45 для Ethernet або Wi-Fi) 
вбудований сабвуфер 
Універсальний док порт 
Цифрова обробка сигналів (DSP) 
цифровий підсилювач 
Інмпульсний блок живлення 
Потокове аудіо через USB з PC / Mac 
Синхронізація з iPod / iTunes 
Порт фазоінвертора Flowport 

Особливості
Формат акустики 4.1
Вихідна потужність 2x25 Вт (твітери), 2х25 Вт (СЧ-динаміки), 1х50 Вт (сабвуфер)
Діапазон частот 51Гц - 36кГц ± 3дБ на референсній осі - 6дБ на 36Гц і 42кГц
Інтерфейси iPod/iPhone lightning, мережевий (RJ45 Ethernet або Wi-Fi), 3.5 мм аудіовихід, USB 2.0 (потокове аудіо, синхронізація, оновлення ПЗ)
Матеріал корпусу полірований чорний корпус, окантований нержавіючою сталлю
Живлення від мережі
Комплектація Bowers&Wilkins Zeppelin Air, блок живлення, пульт ДК, інструкція користувача, документація, гарантійний талон
Додатково технологія Apple AirPlay, цифрова обробка сигналів (DSP), цифровий підсилювач, потокове аудіо через USB з PC/Mac, синхронізація з iPod iTunes, фірмовий порт фазоінвертора Bowers&Wilkins Flowport
Вага 6.2 кг