Док-станція Monster Beats by Dr. Dre Beatbox iPod Dock Black (BTS-900-00008-03)

Код товару: 182
6 000грн
Статус: На складі
Виробник Beats Audio (США)
Модель: BTS-900-00008-03
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Чудова аудіосистема від «монстрів» Beats by Dr. Dre™ Beatbox має в наявності брутальний дизайн, мінімалізм, прекрасну якість звуку і ауру справжньої чоловічої іграшки.

Верхня частина Beatbox виконана з чорного матового пластику, зверху є ручка для перенесення, динаміки прикриті металевою сіткою. Під нею ви можете бачити букву b, куди ж без неї. Зліва від ручки - кредл для пристроїв Apple, а праворуч - гумовий регулятор гучності.

На задній частині Beats by Dr. Dre™ Beatbox є вхід для підключення мережевого кабелю, AUX, є роз'єм для бездротового модуля. Розміри становлять 25,4 х 57,15 х 22,22 см, важить Beatbox близько 3 кілограм.

Основні функції Beats by Dr. Dre™ - це відтворення надпотужного звуку за допомогою підключеного через аудіокабель пристрою, або встановленого в кредл. Тут вже ви можете слухати підкасти, музику в пам'яті гаджета, інтернет-радіо і все, що завгодно.

В комплекті є різні адаптери для пристроїв Apple, тому можна використовувати з Beatbox всі існуючі iPhone, iPod Touch, iPod Nano п'ятого покоління і ряд інших гаджетів (у тому числі, звичайно, і iPod Classic).

Ця система дуже гучна і басовита, Beatbox з перших секунд підкорює, і хочеться докрутити ручку шучності до максимуму. Чорний Beatbox by Dr. Dre™ - це відрада для чоловіків.

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність Не надано виробником
Діапазон частот Не надано виробником
Інтерфейси AUX, 30-pin Dock Connector
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі
Комплектація Monster Beats by Dr. Dre Beatbox iPod Dock Black, два мережевих кабеля, адаптери для пристрої Apple, знімні запасні ніжки-підставки, пульт ДК, інструкція користувача, гарантійний талон
Додатково Глибокі і потужні баси, чисті високі частоти, зарядка через Dock-роз’єм, цифровий підсилювач 200 Вт
Вага 5.9 кг