Акустична система Bose Companion 3-II Graphite

Код товару: 385
10 237грн
Статус: На складі
Виробник Bose (США)
Модель: Bose Companion 3-II Graphite
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Акустична система BOSE Companion 3-II – мультимедійна АС,  що забезпечує повноцінне стерео звучання комп’ютерних та портативних джерел звуку. Насолоджуйтесь чистим, чітким, високоякісним звуком, граючи у комп’ютерні ігри, прослуховуючи музичні записи та працюючи з різноманітними додатками разом з BOSE Companion 3-II. 

Система Companion 3 поліпшує акустичне звучання за допомогою двох настільних гучномовців, що володіють живим відтворенням вокалу та інструментальної музики, і компактного басового модуля Acoustimass, що відтворює низькі частоти та звукові ефекти. 

Запатентована технологія обробки звуку True Space від Bose, додає об’ємність та реалістичність, чим не можуть похвалитись звичайні акустичні системи. В результаті, настільний девайс відтворює багатий, насичений звук, під час прослуховування вашої улюбленої музики чи перегляду фільму.
 
BOSE Companion 3-II має компактний та функціональний пульт керування для регулювання гучності, відключення звуку «mute», вхід для навушників та додатковий роз’єм для зовнішніх аудіо джерел – все необхідне у Вас під рукою. 
Насолоджуйтесь якісним відтворенням Вашої улюбленої музики разом із акустичною системою BOSE Companion 3-II.  

Особливості
Формат акустики 2.1
Вихідна потужність не надано виробником
Діапазон частот не надано виробником
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі
Комплектація BOSE Companion 3-II Graphite, пульт дистанційного керування, кабель живлення від мережі змінного струму, 3.5 mm кабель, інструкція користувача, гарантійний талон
Додатково забезпечує повноцінне звучання комп’ютерних та портативних джерел звуку, регулювання тембру НЧ, магнітне екранування фронтальних колонок/сателітів
Вага 6.7 кг (сабвуфер) та 0.4 кг (акустика, 1 шт)