Акустична система Harman Kardon SoundSticks Wireless (SOUNDSTICKSBTEU)

Код товару: 205
8 009грн
Статус: На складі
Виробник Harman/Kardon (США)
Модель: SOUNDSTICKSBTEU
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Harman/Kardon SoundSticks Wireless - це трьохкомпонентна акустика, яка є вже четвертою версією культової системи. Ця модель позбулася проводів і підключається до джерел звуку по bluetooth.

Сателіти представляють собою прозорі колби з чотирма дюймовими динаміками в кожній. До основної частини вони приєднуються досить товстими проводами, які бажано розмістити дуже акуратно, щоб не зіпсувати виключно гарний зовнішній вигляд.

Для установки на поверхні стола використовуються оригінальні кільця-підставки, що дозволяють відрегулювати кут нахилу. Завдяки цьому система може однаково добре озвучувати як цілу кімнату, так і локальне робоче місце.

Гучність традиційно регулюється двома сенсорними кнопками, а на сабвуфере при цьому передбачено окремий регулятор для баса. Завжди можна додати або, навпаки, прибрати надлишок низьких частот.

З урахуванням того, що SoundSticks явно належить до сегмента декоративної акустики, звучання можна оцінити дуже високо. Сателіти працюють яскраво і несподівано потужно, агрегат грає добре - потужно і без чутних спотворень.

Особливості
Формат акустики 2.1
Вихідна потужність колонки: 2х10 Вт, сабвуфер: 20 Вт
Діапазон частот 44 Гц-20 кГц
Інтерфейси AUX, Bluetooth
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі
Комплектація Harman Kardon SoundSticks Wireless, мережевий кабель, інструкція користувача
Додатково сенсорне управління рівнем гучності на сателіті, механічне управління низькими частотами на сабвуфері
Вага 3.6 кг