Акустична система Harman Kardon 2.0 Wireless Stereo Speaker System Nova White (HKNOVAWHTEU)

Код товару: 420
Відсутній на складі
Виробник Harman/Kardon (США)
Модель: HKNOVAWHTEU
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -
0

Наявні опції

*

Нове обличчя найсучаснішого звуку: бездротова акустична стереосистема Harman Kardon Nova. Створюючи систему Nova, покликану служити еталоном краси і якості, розробники приділили особливу увагу найдрібнішим деталям акустики та матеріалів. Кожна деталь - від прозорого круглого корпусу, через який видно турбіну-тримач для СЧ-динаміка і твітера, до спеціально налаштованого DSP-процесора - виглядає дивовижно.

Але Nova не просто чарівно виглядає. Вона ще й сумісна з безліччю джерел і легко адаптується практично до будь-якої аудіосистеми. Аналогові і оптичні входи та підтримка технології Wireless Bluetooth® з NFC дозволяють відтворювати музику з абсолютно будь-якого сумісного пристрою.

 

Стереосистема 2.0 з яскраво вираженими басами, що працює від мережі.

40 Вт потужності Harman Kardon Nova більш ніж достатньо для домашньої акустики. Функція посилення басів Bass Boost і великий корпус дають все необхідне для створення якісного звуку.

 

Спеціально налаштовані СЧ-динаміки (63,5-мм) і твітери (32-мм) створюють насичений звуковий простір.

Завдяки можливостям настройки Nova створює чистий звук у всьому діапазоні - від межі діапазону ВЧ до найглибших басів. 63,5-міліметрові СЧ-динаміки і 32-міліметрові твітери в поєднанні з пасивними радіаторами створюють яскраву й насичену звукову картину, здатну підкорити серце будь-якого слухача.

 

DSP-процесор від Harman покращує звукову сцену і тембр.

Спеціально налаштована акустична система Harman Kardon Nova оснащена фірмовим DSP-процесором Harman, розробленим безпосередньо для динаміків і твітерів Nova. Разом вони збільшують глибину звукової сцени і підвищують якість передачі звуку. Результат говорить сам за себе: навіть добре знайома музика дивує неймовірною реалістичністю.

 

Сумісність з будь-яким пристроєм через аналоговий або оптичний вхід, Bluetooth®, NFC.

Систему Harman Kardon Nova варто розглядати як універсальне рішення для домашньої акустики. Вона сумісна практично з будь-якими джерелами звуку: аналоговий аудіовхід (3,5-мм) дозволяє підключати її до комп'ютерів, смартфонів, планшетів та інших пристроїв, а оптичний вхід призначений для підключення телевізорів, програвачів Apple TV і мережевих плеєрів Roku Box. Вбудований модуль Bluetooth® із системою NFC забезпечує бездротове підключення до смартфонів, комп'ютерів і планшетів.

Бажаєте придбати Harman Kardon 2.0 Wireless Stereo Speaker System Nova? Телефонуйте нам або зробіть замовлення через кошик!

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність 2x20 Вт
Діапазон частот 55Гц – 20кГц
Інтерфейси AUX, Bluetooth, NFC, оптичний вхід
Матеріал корпусу Пластик
Живлення Від мережі, 19V DC, 3A
Комплектація Harman Kardon Nova, адаптер змінного струму, аудіо кабель 3.5 мм, інструкція користувача
Додатково Сенсорне керування
Вага 2 х 0,86 кг