Акустична система Harman Kardon Go+Play Wireless Black (HKGOPLAYWRLBLKEU)

Код товару: 198
11 393грн
Статус: На складі
Виробник Harman/Kardon (США)
Модель: HKGOPLAYWRLBLKEU
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Harman Kardon go+play wireless - це аудіосистема, що являє собою другу ревізію моделі GO + Play, яка раніше випускалася під брендом JBL. Harman Kardon Go + Play wireless можна віднести до категорії аудіосистем середнього розміру, а це дозволяє покладати на її звучання певні очікування. Система володіє відмінним по потужності басом.

Серед інших її особливостей варто відзначити можливість роботи як від мережі, так і від батарейок. Дана можливість дозволяє використовувати Harman Kardon Go + Play wireless в ролі переносної аудіосистеми - з її допомогою можна озвучити, наприклад, вечірку на природі. До того ж, Harman Kardon GO + Play wireless має в наявності ряд функцій, які стали традиційними для таких аудіосистем - наприклад, дана система вміє заряджати апарат, встановлений в док-станцію, і дозволяє синхронізувати його з комп'ютером.

На відміну від пультів більшості систем для iPod / iPhone, які посилають сигнал за допомогою інфрачервоного діода, у Harman Kardon Go + Play II пульт передає команди за допомогою радіохвиль. Це серйозно підвищує зручність керування системою - керувати можна навіть перебуваючи в сусідній кімнаті. 

Опцій управління, доступних з пульта, у Harman Kardon Go + Play більше, ніж в основної маси систем для iPod / iPhone. Присутня можливість регулювання гучності, перемикання між композиціями, крім того - за допомогою пульта здійснюється навігація по музичному і основному меню встановленого в док-станцію пристрою.

 

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність високочастотні динаміки: 2х15 Вт, низькочастотні динаміки: 2х30 Вт
Діапазон частот 40 Гц-20 кГц
Інтерфейси USB, Bluetooth, AUX
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі, 8 батарейок типу D
Комплектація Harman/Kardon Go + Play Wireless Black, блок живлення, інструкція користувача
Додатково зарядка iPhone, iPod через USB-порт
Вага 4.3 кг