Акустика JBL On Air Wireless Black for iPhone/iPod ( JBLONAIRWBLKEU)

Код товару: 184
5 365грн
Статус: На складі
Виробник JBL (США)
Модель: JBLONAIRWBLKEU
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Дизайн і форма JBL On Air Wireless Black for iPhone/iPod незвичайна. Акустика представляє з себе звучний радіус з порожниною всередині. З фронтальної сторони розташовується світлодіодний дисплей з наочним відображенням того, що в даний момент відбувається. Ваш iPod чи iPhone буде красуватися в центрі цієї конструкції.

Одною з головних особливостей цієї акустичної станції є технологія передачі звуку AirPlay від Apple. Тому JBL On Air wireless з легкістю відтворить музику із сумісного з цією технологією пристрою, достатньо провести налаштування в програмі iTunesна і на акустиці.

Звуку буде достатньо для будь-якої кімнати, JBL On Air - це не просто джерело звуку, це акустика з ім'ям і звучить вона відповідно.

Приємним доповненням також є електронний годинник, два будильника та радіо. А зручний пульт завжди до речі в пристрої цього типу.

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність 2х6.5 Вт (динаміки: широкополосний 2хJBL Phoenix, 1хВЧ-динамік JBL Ridge)
Діапазон частот 20 Гц-20 кГц
Інтерфейси 30- pin роз'єм (Dock Connector), USB 2.0, Wi –Fi, AUX
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі
Комплектація JBL On Air Wireless Black, блок живлення, інструкція користувача, гарантійний талон, Dock-адаптер для iPod, FM-антена
Додатково підтримка AirPlay, кольоровий LCD дисплей, зарядка iPhone, iPod, цифрове радіо із пам’яттю на 10 радіостанцій, будильник, USB – для синхронізації з комп’ютером
Вага 1.69 кг