Акустична система JBL On Beat Venue LT Lightning connector Black (ONBEATVENLTBLKE)

Код товару: 185
7 445грн
Статус: На складі
Виробник JBL (США)
Модель: ONBEATVENLTBLKE
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

JBL Venue Lightning являє собою акустичну систему класичної форми. Верхню і передню частину займає тканинна сітка, яка прикриває динаміки, їх потужність складає 2 x 15 В, яких вистачає для розкачки великої кімнати.

Зверху розташовані керуючі елементи, їх не багато і складнощів з освоєнням не виникає. Зліва зверху - три кнопки, одна для перемикання джерела звуку - Line-In, Bluetooth або айдевайс і дві з них відповідають за Movie і Bass. Режим Movie несе відповідальність за велику об'ємність, що дуже доречно при перегляді фільмів, а Bass грунтовно додає звучанню низьких частот. Далі є три світлодіода, які показують яке джерело звуку використовується. Праворуч розташована кнопка включення колонки і здвоєна качель зміни рівня гучності.

Ззаду виробник розташував 3,5-мм роз'єм для підключення джерела звуку, такого як iPhone або будь-якого іншого плеєра, і отвори для адаптера живлення. В JBL OnBeat Venue LT пристрій живлення складається з двох частин: кабель-подовжувач і безпосередньо сам пристрій.

На передній частині колонки розміщений логотип виробника, але це не просто логотип. Натиснувши на нього пальцем, з корпусу колонки виповзе док-роз'єм, на який можна встановити iPod, iPad, або iPhone з роз'ємом Lightning.

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність 2х15 Вт
Діапазон частот 60 Гц-20 кГц
Інтерфейси AUX, iPod/iPhone Lightning Dock, Bluetooth
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі
Комплектація JBL On Beat Venue LT Lightning connector Black, блок живлення, інструкція користувача, гарантійний талон
Додатково заряд акумулятора iPhone/iPod при роботі від елементів живлення
Вага 2.25 кг