Акустична система Parrot Zikmu Solo by Philippe Starck Wireless Stereo Speakers Classic Black (PF551010AC)

Код товару: 186
28 172грн
Статус: На складі
Виробник Parrot (Франція)
Модель: PF551010AC
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

SOLO Zikmu Parrot by Starck - елегантна колонка від відомого дизайнера Філіпа Старка, яка наділена надзвичайно природним звучанням. Акустична система працює з iPod та iPhone завдяки бездротовому з'яєднанню Wi-Fi або Bluetooth, зі смартфонами на Android 4.1 за NFC, а також з будь-якими лептопами і ПК як по Bluetooth і Wi-Fi, так і за допомогою 3,5-мм роз'єму. 
Крім цього, можна під'єднати кабель Ethernet і отримати доступ до домашньої мережі. Акустика також успішно виконує роль док-станції для iPhone і iPod. 

Якісне звучання забезпечується випромінювачем NXT з двома асиметричними збудниками сигналу, завдяки яким створюється звук з діаграмою 360о. Так що вам не доведеться замислюватися про те, де розташувати Parrot Zikmu Solo by Philippe Starck Wireless Stereo Speaker - вона буде однаково добре звучати в будь-якій точці кімнати. 

Акустична система оснащена трьома 20-ватними динаміками, які розташовані з боків і в центрі, для створення об'ємного звуку. А для басів в Zikmu SOLO мається 6-дюймовий вуфер. Басовий динамік прихований в нижній підставі колонок і спрямований вертикально вниз. 

Налаштувати і керувати Parrot Zikmu Solo Ви можете як за допомогою iPhone / iPod або будь-якого смартфона на Android і додатків Parrot Audio Suite (PAS), які доступні для безкоштовного скачування в AppStore та Google Play, так і за допомогою пульта дистанційного керування, який ви знайдете в комплекті.

Особливості
Формат акустики 2.1
Вихідна потужність 100 Вт (2 х бічних плоскопанельних гучномовця 20 Вт типу HARP, 1 х центральний гучномовець 20 Вт типу BMR (збалансований модальний випромінювач), сабвуфер: низькочастотний динамік 40 Вт
Діапазон частот 30 Гц-20 кГц
Інтерфейси AUX, 30-pin connector (Dock Connector), Bluetooth, Wi-Fi (b/g/n), Ethernet-роз’єм
Матеріал корпусу пластик
Живлення від мережі
Комплектація Parrot Zikmu Solo, короткий посібник користувача, пульт дистанційного керування (з джерелом живлення), кабель живлення від мережі змінного струму, оптичний адаптер Toslink/штекер 3,5'', універсальні dock-адаптери для iPhone 4S, iPhone 4 і iPhone 3GS
Додатково полірований корпус, оновлення програмного забезпечення через WI-FI та Ethernet, зарядка акумулятора мобільного пристрою через Dock Connector, потокове аудіо по Wi-Fi з PC/Mac, цифровий підсилювач
Вага 6.2 кг