Навушники AKG K181 Headphone DJ (K181DJ)

Код товару: 242
3 243грн
Статус: На складі
Виробник AKG (Австрія)
Модель: K181DJ
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Виробник пропонує AKG K181 Headphone DJ діджеям. Тому ці навушники відрізняються міцною складаною будовою, легко здатні можуть працювати на максимальній гучності і надають відмінну звукоізоляцію від сторонніх шумових ефектів. З урахуванням свій специфіки, K 181 DJ можна назвати хорошим вибором. Разом з тим, якщо йдеться не про роботу на сцені, а відпочинок під музику, варто придивитися до моделей серії K.

Навушники AKG K181 представляють собою тривимірну складну конструкцію закритого типу, що забезпечує чудову шумоізоляцію та зручність зміни положення при зберіганні і транспортуванні та моніторингу.

Ці нові професійні діджейські навушники оснащені перемикачами низьких частот і Stereo / Mono. Вражаюча гучність забезпечується за рахунок високого рівня вихідного сигналу, що в свою чергу так само гарантує ідеальний і чистий звук в будь-яких ситуаціях. Високий ступінь приглушення шуму збереже чіткий звук навіть слабкого сигналу.

Зроблені з міцних, але легких матеріалів AKG K181 не приносять дискомфорту при тривалому використанні. Навушники є універсальними для будь-якого діджея, який живе своєю роботою і цінує якість і надійність.