Навушники Beats by Dr. Dre Beats Executive™ Over Ear Headphone (848447006960)

Код товару: 209
8 093грн
Статус: На складі
Виробник Beats Audio (США)
Модель: 848447006960
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Beats Executive™ Over Ear Headphone - ці навушники створені щоб перенести вас із залу засідань ради директорів на відв'язну вечірку. У новій суперзручній упаковці вони збережуться в дорозі в будь-яких умовах.

Наявність логотипу Beats by Dr. Dre на упаковці гарантує бездоганну якість і чистоту звуку, потужний бас і глибокі середні частоти.Чисте й гучне звучання, яке ідеально підходить для акустики, року та поп-музики.

Особливу увагу розробники приділили створенню якісного бас-звучання, яке дозволяє повністю зануритися в музичну атмосферу. Звуковий профіль Executive забезпечує цілісність для кристально чистих високих частот і басів.

Ці навушники зроблені спеціально для подорожей, не має значення ви підіймається на Еверест або виїхали з сім'єю за місто. У них маленька вага, зручна ергономіка і дуже надійна упаковка.

Шумозаглушуючі навушники Beats Executive мають гладку, міцну конструкцію, зручно "сидять" на вухах, пропонують надзвичайно хороший звук, і поставляються з двома шнурами, один з яких має інлайн пульт дистанційного керування з мікрофоном.