Навушники Beats by Dr. Dre Solo® HD Monochromatic On Ear Headphone (848447007394)

Код товару: 215
5 809грн
Статус: На складі
Виробник Beats Audio (США)
Модель: 848447007394
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Beats Solo® HD Monochromatic On Ear Headphone - це ідеальне поєднання звуку і стилю. Легкі і компактні навушники, в порівнянні з іншими повнорозмірними моделями Studio Beats. Володіючи функцією ControlTalk вони дозволяють приймати виклики і керувати програванням музики, регулювати гучність, перегортати треки не дістаючи смартфон.

Навушники ідеально сумісні з iPhone і IPod, а також пристроями на платформах OS Android і Windows Mobile. Beats Доктор Дре Solo HD монохроматичного закритого типу, але вони добре підійдуть як для дому, так і вулиці. Комфортне наголів'я і амбушюри не тиснуть на голову і в теж час досить надійно сидять.

Відчуйте всі музичні тонкощі композиції. Чистий, якісний звук з буркітливими басами робить їх чудовими для тривалого прослуховування.

Кожні навушники виготовлені з міцного, гнучкого матеріалу. Оголів'я посилено металевими пластинами. В комплект входять навушники, які можна скласти, жорсткий чохол для надійності при транспортуванні, серветка (мікрофібра), мануал. Monster Beats Solo HD можна придбати в різних кольорах.