Навушники Beats by Dr. Dre Tour™ In-Ear Headphone

Код товару: 216
4 230грн
Статус: На складі
Модель: Beats by Dr. Dre Tour™ In-Ear Headphone
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Monster Beats Tour відтворюють звук, який неможливо уявити, не будучи знайомим з професійними навушниками. Спеціальна конструкція динаміка підкреслює природну силу голосу, найчистіші високі і глибокі потужні баси без спотворень. Фірмовий кабель Monster Cable дарує моделі Beats Tour максимально чисте звучання.

Про кабелі варто поговорити окремо. Він не тільки забезпечує мінімальний опір, але і завдяки своїй формі практично не плутається. Тепер не потрібно довго розплутувати навушники. Запатентований кабель Monster Beats з Duraflex роз'ємом - перший кабель, що не плутається!

Завдяки акустичній системі, купити Monster Beats Tour - гарна ідея. Навушники забезпечують настільки глибокі баси, що створюється відчуття сабвуфера прямо поруч з Вами. Крім того, спотворення звуку відсутні з тієї ж причини. Відмінне рішення для любителів будь-якої музики. Силіконові вкладиші Monster Beats спеціальної форми відмінно сидять у вухах і забеспечуют прекрасну шумоізоляцію. Можете насолоджуватися музикою в самих гучних місцях.

Поставляються з комплектом вкладищів різного розміру і чохлом. Якщо Ви - власник iPhone - рекомендуємо Вам купити Monster Beats Tour з ControlTalk - завдяки чутливому мікрофону Ви зможете не тільки насолоджуватися високою якістю музики, але й розмовляти.