Навушники Sol Republic Tracks HD Headphones Black

Код товару: 230
2 365грн
Статус: На складі
Виробник Sol Republic (США)
Модель: Sol Republic Tracks HD Headphones Black
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Аудіотехніка SOL REPUBLIC сумісна з продукцією Apple і спеціально налагоджена для ідеального звучання саме з нею. А наявність пульта управління з мікрофоном і адекватно працюючими кнопками перетворює просто класні навушники Sol Republic Tracks в не менш класну гарнітуру.

Великі, м'які, зручні навушники щільно сидять і складаються з чотирьох окремих фрагментів. А ще дуже ласі на електронну музику, хороший динамічний бас і чудно які грають з iPhone. Все це TRACKS.

Дужка, провід і динаміки абсолютно незалежні деталі, які можна комбінувати. У випадку з TRACKS Dи можете постійно экспериментувати.

Дуже гнучке пластикове наголів'я з шкірзамзам-ущільнювачем для м'якої посадки, пластикові чашечки, щільний провід з керуючим блоком і мікрофоном на розгалуженні. Амбашюри чашечок на вид імітують шкіру, але в рази м'якше. Завдяки хорошим пружинним властивостям дужки до голови притискаються оптимально - не тиснуть, а щільно сидять (не спадають навіть на бігу).

Змінний провід має трьохконтактні роз'єми 2,5 мм з боку чашок і 3,5 мм Mini Jack для підключення до джерела звуку.

TRACKS люблять живу, динамічну, багатогранну музику. Електронні ритмічні треки вони грають соковито, відмінно представляють весь звуковий діапазон, але все ж роблять акцент на нижніх частотах.