Акустика Beats by Dr. Dre Pill Black

Код товару: 195
5 850грн
Статус: На складі
Виробник Beats Audio (США)
Модель: 3IABC142BS7Q
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Портативний, легкий, повністю бездротовий динамік Beats Pill 2.0 створює свято, де б ви не знаходилися. Змінюйте треки зі смартфону або приймайте дзвінки за допомогою вбудованого мікрофона. Нові функції включають можливість посилення стерео і зарядки аксесуарів. Досить маленький, щоб поміститися в руці, Beats Pill дивує своїм потужним, фірмовим звуком.

При своїх компактних розмірах акустика Beats by Dr. Dre Pill виробляє потужний звук. Тепер можна просто насолоджуватися наростаючими верхніми частотами і глибокими, вибуховими басами в будь-якій кімнаті будинку.

Просто притуліть Ваш телефон до Beats Pill 2.0 і створіть миттєве з'єднання. Синхронізуйте два динаміка шляхом відтворення одного музичного треку. Ви також можете запустити разом два динаміка, для прослуховування вашої улюбленої музики в стерео, при цьому один ваш Beats Pill 2.0 стане лівим виходом, а другий - правим.

Синхронізуйте Beats Pill з вашим телефоном, ноутбуком або будь-яким іншим Bluetooth-пристроєм для зміни треків і регулювання гучності на відстані до 10 метрів!

Bluetooth з'єднання і вбудований мікрофон дають можливість бути на зв'язку і одночасно дарують якісне звучання, ніж будь-коли раніше.

 

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність 2х6 Вт
Діапазон частот 60 Гц-20 кГц
Інтерфейси Mini-jack (3.5 мм), AUX, Bluetooth
Матеріал корпусу пластик
Живлення вбудований акумулятор (до 7,5 годин), зарядка від USB
Комплектація Beats by Dr. Dre Pill, чохол для зберігання з карабіном, кабель USB і адаптер живлення, 3.5 мм аудіокабель, інструкція користувача
Додатково прийом дзвінків без відключення від колонок
Вага 0.31 кг