Акустика Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (MH822)

Код товару: 196
5 799грн
Статус: На складі
Виробник Beats Audio (США)
Модель: MH822
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Beats Pill 2.0 - портативна акустична система, яка виглядає як пігулка. Тому вона так і називається. Форма цієї портативної колонки оригінальна, привертає увагу. Гаджет можна заховати в м'який чохол і повісити за допомогою карабіна на ремінь. Важить ця портативна акустична система небагато - всього триста грамів, зате стилю в ній предостатньо.

Творці Beats Pill 2.0 озброїли своє дітище двома модулями для бездротового зв'язку з джерелом звуку. По-перше, це відомий всім Bluetooth, а по-друге - NFC. Bluetooth підтримує протокол aptX, який дозволять передавати звук в CD-якості, а NFC стане в нагоді, якщо Ви вирішите синхронізувати один з одним дві колонки. При цьому одна відтворюватиме лівий канал, а інша - правий, створюючи в підсумку стереопанораму. Також ви можете використовувати аудіодріт.

Крім аудіовходу ви знайдете ззаду Beats Pill 2.0 аудіовихід і порт USB. Аудіовихід буде потрібний, якщо Ви захочете підключити навушники або використовувати колонку в ролі бездротової сполучної ланки між джерелом звуку і акустикою серйозніше. Порт USB призначений для підзарядки гаджетів.

До речі, Beats Pill 2.0 може бути використана як гарнітура і дистанційний пульт. В колонку вбудований мікрофон, а за допомогою кнопки з логотипом Beats Ви зможете керувати порядком відтворення треків.

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність 2х6 Вт
Діапазон частот 60 Гц-20 кГц
Інтерфейси Mini-jack (3.5 мм), AUX, Bluetooth
Матеріал корпусу пластик
Живлення вбудований акумулятор (до 7,5 годин), зарядка від USB
Комплектація Beats by Dr. Dre Pill 2.0, чохол для зберігання з карабіном, кабель USB і адаптер живлення, 3.5 мм аудіокабель, інструкція користувача
Додатково Multipoint - можливість підключення 2-х пристроїв одночасно, прийом дзвінків без відключення від колонок, зарядки батарей гаджетів безпосередньо від колонки, можливість оновлення прошивки
Вага 0.31 кг