Акустика JBL Flip II Portable Wireless Stereo Speaker Black (JBLFLIPBLKEU)

Код товару: 200
4 230грн
Статус: На складі
Виробник JBL (США)
Модель: JBLFLIPBLKEU
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

JBL Flip II являє собою стильну, з яскравим зовнішнім виглядом і цікавим дизайном акустичну систему. Ця портатична акустика підтримує технологію Bluetooth, що в свою чергу дозволяє відтворювати музику у високій якості з мобільного пристрою. Як відзначає виробник, для тих, хто не сидить на місці, проводить весь день в русі і при цьому не бажає розлучатися з музикою, JBL Flip стануть вірним вибором.

Нові JBL Flip отримали незвичайну циліндричну форму. Колонки обладнані двома динаміками, що відтворюють частоти в діапазоні 150 Гц - 20 кГц, вбудованим мікрофоном для телефонних розмов, портом для басів, а також спеціальним програмним забезпеченням для обробки цифрового сигналу.

Роз'єм aux-in та порт живлення розташувалися на задній стороні колонки, а з лівого боку знаходяться кнопка живлення, виклику і налаштування звуку.

На бічному торці знаходиться гумова ніжка, на іншому - елементи управління колонкою. На корпусі знаходяться роз'єми AUX і USB. Колонка обладнана двома динаміками по 6 Вт, що відтворюють частоти в діапазоні 100 Гц - 20 кГц, вбудованим мікрофоном для телефонних розмов і портом для басів.

Особливості
Формат акустики колонки 2.0
Вихідна потужність 2х6 Вт
Діапазон частот 100 Гц-20 кГц
Інтерфейси AUX, Bluetooth
Матеріал корпусу пластик
Живлення вбудований акумулятор (до 5 годин)
Комплектація JBL Flip II Portable Wireless Stereo Speaker, USB-адаптер, USB-кабель, чохол, інструкція користувача, гарантійний талон
Додатково час зарядки акумулятора – 3 год, вмонтований мікрофон для телефонних розмов
Вага 0.36 кг