Акустика Scosche boomBOTTLE Wireless Portable Speaker Gray (BTBTLGY)

Код товару: 329
5 076грн
Статус: На складі
Виробник Scosche (США)
Модель: BTBTLGY
Повернення, обмін : впродовж 14 днів.
Кількість: + -

Наявні опції

*

Scosche boomBOTTLE (BTBTLGY) Gray - портативна Bluetooth аудіо колонка з пило-, волого- захищеним корпусом (рівень захисту IPX4) поєднується через Bluetooth з усіма поколіннями Apple iPod, iPad і iPhone, а також з будь-якими іншими Android пристроями, смартфонами і планшетами, які підтримують Bluetooth з'єднання.

Аудіо система з прекрасним чистим і ясним звучанням була спеціально розроблена як ідеальне рішення для прослуховування музичних треків в будь-де - вдома, на вулиці, в гаражі, в парку чи на тренуванні. Аудіо система дозволяє підключати практично будь-який пристрій, поєднуючи в собі Bluetooth з'єднання і дротове з'єднання по стандартному аудіо кабелю (входить в постачання) на вхідний 3,5 мм аудіо роз'єм.  

Акустична колонка boomBOTTLE оснащена двома високоякісним 40 мм динаміками і пасивним сабвуфером, закріпленими на унікальній підвісці, які забезпечує чудове звучання колонки з робочим частотним діапазоном 90 - 20000 Гц. При цьому керувати музичними треками і гучністю можна безпосередньо з використанням кнопок, розміщених на колонці.

Додатково акустична колонка Scosche boomBOTTLE оснащена вбудованим мікрофоном, що дозволяє використовувати її для ведення розмови при вхідному виклику на смартфон.

Вбудованої літієво-полімерної батареї вистачає на 10 годин безперервного відтворення аудіо матеріалів. Батарея системи заряджається через вхідний miniUSB порт по USB / miniUSB зарядному кабелю. Час повної зарядки батареї колонки складає близько 3,5 години.

 

Особливості
Формат акустики 2.0
Вихідна потужність 2х3 Вт
Діапазон частот 90 Гц-20 кГц
Інтерфейси AUX, Bluetooth
Матеріал корпусу пластик, гума
Живлення вбудований акумулятор (до 10 год)
Комплектація Scosche boomBOTTLE Wireless Portable Speaker, USB-кабель, 3.5 мм аудіокабель, карабін, інструкція користувача
Додатково підтримка бездротової технології Bluetooth, час зарядки акумулятора – 3.5 год, вмонтований мікрофон для телефонних розмов, пило-, вологозахищена аудіосистема
Вага 0.3 кг